MENU
Головна » Новини » Зустріч з слухачами курсів підвищення класифікації Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
Зустріч з слухачами курсів підвищення класифікації Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
2 березня Миколаївська спеціалізована школа «Академія дитячої творчості» гостинно зустрічала слухачів курсів підвищення класифікації Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, вчителів хімії. Знайомство з нашим навчальним закладом почалось з відкритого уроку, який провела вчителька хімії - Попова Анастасія Валеріївна за темою «Класи неорганічних сполук, їх склад і номенклатура».

Під час уроку слухачам курсів було представлено інноваційний досвід педагога щодо використання інтерактивних технологій при вивченні хімії.

Робота Анастасії Валеріївни з інтерактивною дошкою SmartBoard з прямою проекцією надає учням можливість засвоювати навчальний матеріал на всіх рівнях пізнання, а саме: знання, розуміння, застосування знань, аналіз, синтез. З досвіду своєї роботи Попова А.В. вказала на те, що використання інтерактивних технологій допомагає забезпечити достатню глибину засвоєння учнями змісту навчального матеріалу з хімії.

Вчителем було зазначено, що за час використання Smart – технологій на уроках хімії в учнів значно підвищилась зацікавленість до навчання. Такі уроки викликають багато позитивних емоцій у школярів будь - якого віку.

Після уроку педагоги школи провели для гостей екскурсію по нашому навчальному закладу, де вчителі хімії, слухачі курсів мали можливість почути та побачити, як працює найкраща школа в Україні, школа Майбутнього.
Переглядів: 685 | Рейтинг: 4.0/1

Хостинг від uCoz