MENU

Науково-педагогічний проект «Інтелект України»

Заходи

Привіт! Вітаємо вас в проекті "Інтелект України”, за яким працює " 2-А клас (учитель Медведь Н.М.). Наше класне життя дуже насичене. І ми зібрали трошки відео з початку року.

Дивіться, ось ми на ранковій зустрічі визначаємо погоду. А ось, ділимося враженнями від літа, зібраними в проекті "Мої літні канікули”. Одного дня ми вивчали стебло квітки крізь мікроскоп, а іншого - зустрічалися з працівниками Обласного художнього музею ім. Василя Верещагіна, й дізналися багато цікавого про історію рідного міста. Наші дівчата взяли участь в тижні "Безпечного руху” й завітали до дитячого садочку. Малюки почули чимало корисного про те, як поводити себе на вулиці та в транспорті. А ще ми весело вітаємо іменинників й готуємося до прийдешніх свят.Вчимося працювати в групі виконувати творчі завдання. Тим, хто вміє швидше прийти згоди, правильно розподілити завдання між членами групи, вдається виконати більший об'єм роботи та представити свою творчу роботу цікаво.

Коли діти хочуть дізнатися більше про звичайні речі, вирушають у подорож. Учні 2-А класу завітали на виробництво Миколаївського хлібозаводу №1. Співробітники познайомили з історією підприємства, показали виробничі потужності. Хіба можна було уявити, що за годину тут можуть виготовити понад півтори тисячі батонів, а за добу 16,5 тонн різної хлібобулочної продукції! До речі, хлібозавод №1 працює більше 40 років і є одним з найстаріших підприємств Миколаєва.

Новорічне приготування 1-А класу

Найкращий подарунок до свята для своїх рідних - це подарунок зроблений своїми руками з додаванням краплинки творчості. Тому учні 1-А класу напередодні Нового року, а саме 20 грудня вирішили взяти учать новорічному майстер-класі з розпису імбирного печива. Разом із майстринею Литвишко Оксаною діти не тільки навчилися техніці нанесення глазурі, а ще й смачно покуштували її, зарядились передсвятковим настроєм


Шановні батьки майбутніх першокласників!

Освітній науково-педагогічний проект «Інтелект України»
Шановні батьки майбутніх першокласників!

Ми маємо нагоду привітати Вас з Новим 2020 роком, якого так чекала Ваша малеча. Мабуть прихід Святого Миколая, для нас, дорослих, теж дуже важливо. Ми звертаємось до нього з проханням допомогти здійснити наші мрії, подарувати довгі роки здорового, щасливого життя, а подумки, розуміючи, що наші діти у 2020 році будуть долати нові вершини у своєму житті, стануть учнями, зустрінуться зі своєю Першою вчителькою! Як складуться стосунки у Вас і Вашої дитини з вчителькою, однокласниками! Ці питання дуже суттєві і важливі. Тут ми будемо Вам намагатися допомогти.

Але ще є дуже важливе питання, до якого причетні тільки Ви дорослі – батьки! Ви маєте обрати освітню програму за якою будуть навчатися Ваші діти. Сьогодні в освітньому просторі діють 10 державних освітніх програм, серед них дві Типові, які розроблені під керівництвом МОН України, інші 8 розроблені науковцями та вчителями-практиками, які базуються на найкращому світовому та європейському досвіді.

Наша освітня програма, яка має назву «Інтелект України», одна з них - успішно реалізується в Україні з 2008 року, має багато прихильників серед батьківської спільноти. В цьому році ми мали перших випускників і вони нас порадували успіхами при здачі ЗНО (бали 170-200), всі вступили до вишів на бюджетну форму навчання. Це наша гордість, щастя батьків, діти обрали різноманітні професії, але всі вони перспективні, на ринку праці, тому що ми приділяємо велику увагу природничо-математичній освіті (STEM-освіті).

Детально Ви зможете ознайомитися з проєктом на нашому сайті «Інтелект України».

Крім того, Ви будете отримувати інформацію, практичні поради, відповіді на Ваші питання - професійні зустрічі з психологом ПроєктуЩербаковою Оленою Олександрівною, кандидатом психологічних наук, а також з лікарями Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України, його директором – професором Даниленко Георгієм Миколайовичем, доктором медичних наук.

А ми з січня місяця розпочнемо підготовку Вас і Ваших дітей до школи на нашому сайті (на окремих сторінках «Крокуємо до школи, вчимося бути учнями»). Раді будемо з Вами зустрітися.

Команда «Інтелекту України»


18 листопада в МСШ «Академія дитячої творчості» відбулося засідання творчої групи вчителів початкових класів, які працюють за програмою науково-педагогічного проєкту «Інтелект України». На засіданні було презентовано теоретико-методичні засади поліфункціонального уроку науково-педагогічного проєкту, визначено його структуру, зміст і поетапну реалізацію. Докладне ознайомлення з особливостями інноваційної технології інноваційного уроку допоможе вчителям вибудовувати свої уроки відповідно з цілями Проєкту.

Хостинг від uCoz