MENU

Початкова школа

Початок навчання – молодша школа. Протягом чотирьох років тут підростають юні таланти, формується особистість, закладається фундамент міцних знань – адже попереду навчання в старшій школі.

Початкова школа потужна і професійна. Це дозволяє досягати високих результатів у навчанні. Якісний показник результатів навчальної діяльності учнів 4-х класів, які одержані на ДПА становлять 96%-100% (результати високого і достатнього рівня).

Розбудова Нової української школи починається вже сьогодні. Вчителі початкових класів володіють новітніми освітніми методикам викладання, запроваджують інтеграцію, організовують тематичні дні. Своїми досвідом діляться з колегами на обласних семінарах: Медведь Н.М., Середа О.В., Лаврентьєва І.В., Крикливенко О.І., Голубчик К.В., Волкова О.І.

Запроваджують інклюзивну освіту: Калугіна Т.В., Дудник О.М., Ноценко В.В., Ярошенко Т.Г. Допомагає у цій справі дружна команда асистентів вчителя, які завжди знаходяться поряд з дитиною, першими приходять на допомогу: Міндьо Т.В., Капушева Н.В., Чала Н.І., Ткач О.Ю.

Стабільно високі показники у роботі з учнями – переможцями олімпіад мають вчителі: Середа О.В., Крикливенко О.І., Голубчик К.В., Тузова Т.М., Медведь Н.М.

Сьогодні початкова школа піднімається на новий рівень модернізації освіти – це участь у новому науково-педагогічному проекті «Інтелект України», який починає впроваджувати Середа О.В. у 1-Б класі з 1 вересня 2017 року.


1-A

1 вересня! Як довго ми чекали цей день. Аж цілих шість років! Тепер ми учні 1-А класу «Академії дитячої творчості». Ми – академіки!

На Святі родини вся школа побачила, що родина 1 – А класу найдружніша. У спортивних змаганнях, іграх та естафетах, танцях і співах ми брали активну участь. Родино, ми не підведемо тебе!

9 листопада – День української мови і писемності. Перший раз ми брали участь у шкільному турі конкурсу знавців української мови імені П. Яцика. Відгадували загадки, пригадували народні казки, розв’язували мовні завдання. Наші старші друзі, учні 5 –А класу, навіть медалі золоті нам за кращі відповіді подарували.


1-Б

14 жовтня – День захисника України

Любов до свого народу, до своєї землі починається із знання народних традицій, обрядів, звичаїв, зі знання багатющої історії українського народу. Національний характер народу, його душевна краса, його талант найбільше виявляється у героїчному минулому та сьогоденні.

Саме тому день у 1 – Б класі розпочався незвичайно. До малюків у гості на урок «Людина і світ» завітав казковий герой – Центаврик, який розповів дітям про особливий день для українців. Малюки дізналися, що 14 жовтня – День захисника України – свято з давніми традиціями. У гості до школярів завітав і батько нашого учня – Сісін Денис Сергійович, учасник АТО . Діти із захопленням слухали розповідь про воїнів сьогодення та тих людей, хто захищає спокій українців. Школярі розгадували ребуси, виконували завдання від бортового комп’ютера Адаптера, вивчили й заспівали пісню про татуся, малювали листівки для своїх рідних, щоби привітати їх з цим мужнім святом.

Діти вчилися бути справжніми патріотами своєї держави, рости батькам своїм на радість, на славу Україні.

Ольга Василівна Середа, учитель 1 – Б класу


1-Г

Уроки-екскурсії – це найулюбленіший вид занять будь-якої дитини. Тут тобі і відпочити можна, і знання здобути, і отримати багато нових вражень. 1-Г клас мав змогу переконатися в цьому з перших тижнів навчання.

Завдяки колективним видам роботи на шкільному подвір’ї, вчителю було легше згуртувати колектив, вмотивувати учнів до навчання, а дітям – адаптуватися до нової середи і здобути друзів.


2-А2-Б

Ток-шоу "Звучить рідна мова!” у 2-Б класі

Метою заходу було ознайомлення учнів з історією виникнення писемності, з етапами розвитку рідної мови; показати її красу і багатство, розкрити її необхідність у житті людини; вчити дітей сучасної української мови, правильної вимови; розвивати почуття національної гідності; виховувати любов і повагу до рiдного слова, любов до книги.

Заняття, проведене у формі ток-шоу, зацікавило дітей і долучило їх до активної роботи. Під час проведення заходу діти були поділені на групу «Юних дослідників», які підготували цікаву інформацію про виникнення мови, та групу «Художники», які принесли ілюстрації з даної теми. І, звісно, всі діти були одягнені в українську вишиванку, чим показали свою національну гідність.
Програма ток-шоу проводилась за планом:
1. Мова — основа культури нації
2. .Як виникло перше письмо?
3. Сучасна мова
4."Чорні дати” історії на шляху до незалежності мови


3-А

"Щоб у серці жила Україна…”.

З метою розширення та уточнювання знань учнів про Україну як незалежну суверенну і єдину державу на першому уроці 1 вересня з учнями 3-А класу було проведено урок-подорож "Щоб у серці жила Україна…”. Під час уроку формувалося почуття патріотизму та національної гідності, самосвідомості. Кожний учень намагався «вкласти» до своєї роботи частинку себе, своєї любові до Батьківщини.

«Скажемо хворобам – «Ні!»

Цей виховний захід був присвячений здоровому способу життя. Беручи участь у заході, діти не тільки проявили себе як творчі особистості, а ще й чудово показали себе у ролі акторів. Школярі під час виступу поєднували різні види діяльності: декламування віршів, танці, співи. І все для того, щоб проведений захід змусив багатьох задуматись про важливість свого здоров’я та про свою роль в його розвитку.


3-В

Поліція у 3-В класі

Коли ти не правопорушник, але завжди мріяв поспілкуватися із справжніми поліцейськими, тоді завітай на захід до 3-В. Поліціанти з ГУНП у Миколаївській області зробили урок учнів не лише цікавим і корисним, а й веселим. Вони розповіли про Правила дорожнього руху, правила поведінки у незвичайних ситуаціях.

Урок природознавства 3 клас

Що таке корисні копалини, яким вони бувають і навіщо вони людям? Урок природознавства у третьому класі дає відповіді на багато цікавих питань.

Урок інформатики 3 клас

Інформатика – один із найулюбленіших предметів у початковій школі.

День української мови 3 клас

До Дня української писемності та мови третьокласникі доводять, чи вправно володіють знаннями про серце нації – мову.

Свято родини 2 клас

Свято Родини – це не лише веселий ярмарок! Розваги для дорослих і малих гуртують класну родину і нагадують, що запорука щасливої сім’ї - в єднанні.

Різдво та Коляда 2 клас

Зимові свята – довгоочікувана пора для школярів. Репетиції, костюми та увага глядачів. Наші учні початкової школи відчувають себе сильним творчим колективом.

Свято Букварика 1 клас

Букви, загадки, вірші, пісні і танці. Про важливу книгу усіх школярів зі сцени розказують першачки. Прощавай, Букварику!

Урок природознавства 1 клас

Чим відрізняються листяні та хвойні дерева і рослини? Про це після уроку природознавства знають усі першокласники


4-А4-Б

Екскурсія до Миколаївської обсерваторії

Учні 4 – Б класу відвідали Миколаївську обсерваторію. Вони почули цікаву історію виникнення відомої на весь світ Миколаївської обсерваторії.

Гуляли її територією, милуючись осінніми пейзажами, наче занурюючись у глибоку старовину.

Та самим захоплюючим стало спостереження за зорями у величезний телескоп.

Ми отримали незабутні враження!27 листопада пройшло засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів МСШ «Академія дитячої творчості». Нова українська школа вимагає змін у роботі вчителя, тож шукаємо їх разом. За круглим столом вчителі порівнювали Новий Державний стандарт із діючим, провели рольову гру «Ранкові зустрічі». Адже ранкова зустріч – це позитив і настрій на весь день. Спробували себе і у створенні лепбуків. Про новітні підходи до оцінювання навчальних досягнень учнів, методику проведення інтегрованих уроків докладно і цікаво доповіли молоді вчителі. Пишаємось здобутками творчих вчителів!З метою виховання в учнів чуйного ставлення до однокласників, створення позитивного емоційного середовища як одного зі складових універсального дизайну освітнього процесу в МСШ «Академія дитячої творчості» проводяться уроки толерантності. До їх підготовки і проведення залучаються діти з особливими освітніми потребами, їх батьки, асистенти вчителів. Проведення таких уроків стало традиційним у школі.

01 грудня 2017 р., напередодні Дня людей з особливими потребами, уроки толерантності «Ми – різні, та ми – рівні» було проведено у 1-х і 4-х класах.

Учні 1-В класу завітали до 1-А та 1-Б класів, де їх тепло прийняли. Діти демонстрували виставку власних малюнків, разом виконували вправи пальчикової гімнастики. У подарунок вони отримали паперових пташок, що символізують дружбу, з побажаннями здоров’я, щастя, здійснення мрій. Наостанок учні 1-Б класу заспівали пісню про школу.

Урок толерантності у 4-Б класу пройшов разом з учнями 4-А і 4-В класів. Цікаво, що про буденність дітей з особливими потребами розповіла учениця 4-Б класу Долгих Поліна. Власне з неї і почалося інклюзивне навчання в нашій школі у 2014 році.

«Головне, чого хочуть такі діти, як я, – це бути поруч зі звичайними дітьми, як ви навчатися у школі, мати друзів», - розповіла Поліна. «Не думайте, що ми нічого не можемо зробити самі. Нам просто потрібно пояснити, як зробити завдання, і дати трішки більше часу на виконання».

Під час відвертого діалогу учні зробили висновок, що толерантність – це головна риса характеру сучасної вихованої людини. Підсумком зустрічі став вірш Нікітенка Тимофія, учня 4-В класу, на створення якого надихнуло почуте на уроці.

ДРУЖБА

Скажу я вам, що в дружбі
не буває порівнянь.
Немає друзів добрих чи потрібних,
Бо справжній друг
За тебе без вагань
Віддасть усе, що в нього є,
І навіть більше.
І байдуже молодший він чи старший –
Тебе він буде захищати завжди.
Щораз тобі у скруті допоможе.
Без друга у житті ніхто не зможе!З 11 грудня по 15 грудня пройшов «Тиждень початкових класів».


Кожний день тижня був присвячений певному предмету: українській мові, математиці, природознавству, «Я у світі», основам здоров’я, мистецтву

Учні разом з батьками готувались до конкурсів малюнків, колажів, листівок, творчих проектів. Діти брали активну участь у КВК, квестах, спортивних змаганнях.

День української мови та літературного читання.

Перший день тижня початкової школи почався з цікавого КВК «Літературні казки» для учнів 2- х класів, який провела вчитель початкових класів Ляшук І.М. у цьому конкурсі діти проявили творчі здібності, ерудицію, артистизм в інсценуванні казок і театралізації. Змагання об’єднало усіх учнів 2-х класів, де переможцем став кожний.  

  День математики.

Особливо цікавою для учнів 1-х класів виявилась гра «Математичний океан», яку організувала і провела вчитель початкових класів Бездітна С.Е. Упродовж цього заходу діти відвідали вісім островів обчислень, ребусів, задач і загадок. Учні позмагалися з піратами, відшукали скарб, здобули позитивні емоції і нові знання. Проведення інтелектуальних ігор, розваг, конкурсів сприяло удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності учнів. Всі вкотре переконалися, що будь-яка діяльність дитини буде успішною тоді, коли вона здійснюється без примусу і дарує радість відчути себе переможцем, творцем.

День природознавства, предмета «Я у світі», основ здоров’я

У рамках тижня початкової школи паралель учнів 3-х класів брала учать у навчально – розважальному квесті «Зимуючі птахи», який підготувала вчитель початкових класів Ноцнко В.В. Його метою було не тільки розширити знання дітей про пернатих друзів, а й навчитися працювати в команді, поважати думку кожного. Перед початком квеста, кожна команда представила себе в цікавій формі і після цього вирушила на маршрут. Найкращими знавцями виявилась команда 3-В класу. Учасники отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій!

День творчості («Трудове навчання», «Малюнок і живопис», «Основи театрального мистецтва, предмети декоративно-прикладного циклу та сценічних мистецтв) – п’ятниця,

Підсумком тижня стало урочисте проведення святкової лінійки. Були відзначені учні, які виявили творчу ініціативу, відбулося нагородження учасників навчальних, позаурочних, позакласних та організаційних заходів.

Предметний тиждень початкових класів в МСШ «Академія дитячої творчості» став комплексом навчально-виховних заходів, що поєднав не тільки загальнонавчальні предмети, а, враховуючи специфіку школи, предмети сценічних мистецтв (хореографія, основи театрального мистецтва, музика), декоративно-прикладного мистецтва, факультативного курсу «Розвиток творчого мислення».Зустріч весни

Яскраве Свято зустрічі весни відбулося 7 березня 2018 р. у 3-В класі ( класний керівник Голубчик К.В.), на яке учні запросили найдорожчих на світі людей - своїх рідних. Діти показали театралізоване дійство про боротьбу зими з весною. Своїми закличками, піснями, танцями та народними іграми вони приблизили прихід Весни. А люта Зима зі своїм помічником Дідом - сніговієм відступила. Підготовлений учнями концерт «Весняний вернісаж» викликав справжнє захоплення!А на завершення діти щиро привітали мам та бабусь з весною яскравими листівками! Свято зустрічі весни пройшло цікаво та незвично! А результатом стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки гостей! Весна прийшла не лише у природу, а й у серця людей!


Турбота про птахів

Весна – традиційна пора для підгодівлі птахів, адже саме в цей час природні запаси корму починають зменшуватися. У періоди нестачі корму найбільш уразливими стають дрібні садові птахи

Процес травлення в птахів відбувається швидко й енергійно, а тому вони постійно потребують їжі. Учні 2-Г класу (класний керівник Ляшук І. М.) вирішили допомогти птахам та розвісили годівнички у шкільному парку.

Діти щодня підсипають у них корм, з цікавістю спостерігають за «обідами» галасливого птацтва . В годівничку можна покласти крихти білого хліба, зерна пшениці, пшона, насіння соняшника, гарбуза, дині, плоди горобини. Птахи прилітають до годівничок та завжди знаходять там собі щось смачненьке.

Також учні не забувають про годівнички і біля своїх будинків. Птахи не повинні голодувати. Адже зовсім скоро вони будуть радувати нас своїм щебетання та співом, це буде їх подяка!

Останні новини

27 лютого 2020 р. ляльковий гурток МСШ "Академія дитячої творчості" (керівник Медведь Н.М.) запросив учнів 1-х класів до вистав «Курчатко, що не знало своєї адреси», «Лисиця та їжак», «Лисич... Читати далі »

Категория: Початкова школа | Просмотров: 339 | Дата: 29.02.2020

27 лютого 2020 року учні 1-В класу МСШ "Академія дитячої творчості" (класний керівник Голубчик Катерина Володимирівна) побували на екскурсії в Управлінні патрульної поліції у Миколаївській о... Читати далі »

Категория: Початкова школа | Просмотров: 301 | Дата: 29.02.2020

Господарі добрі, зустрічайте!
Щедрівникам двері відчиняйте!

Гучно, весело, з піснями і засіванням пшениці, водінням кози і бешкетуванням Маланки розважали учнів і вчителів школи х... Читати далі »

Категория: Початкова школа | Просмотров: 701 | Дата: 20.01.2020

У нашій школі стало вже доброю традицією проводити Тиждень початкових класів напередодні 14 грудня – дня святого пророка Наума, покровителя розуму, знань і доброчинства. У цьому навчальному році Тиждень ... Читати далі »

Категория: Початкова школа | Просмотров: 3028 | Дата: 20.01.2020

Учні та батьки 3-В класу МСШ "Академія дитячої творчості" ( кл.керівник Ярошенко Т.Г.) вдячні Миколаївському муніципальному академічному коледжу та Миколаївському зоопарку за феєричну святкову програму т... Читати далі »

Категория: Початкова школа | Просмотров: 378 | Дата: 24.12.2019

Хостинг від uCoz