MENU


27.01.2014

Шановні випускники МСШ "Академія дитячої творчості"! 31 січня о 17.00 ми чекаємо вас на щорічній зустрічі випускників! Вас щиро чекають ваші вчителі! З повагою, адміністрація МСШ "Академія дитячої творчості"


27.12.2013

З 25 по 27 грудня у школі, весело та яскраво пройшли Новорічні свята. Для наймолодших вихованців підготовчої групи «Первоцвіт» та для учнів 1-4 класів виступали студенти другого курсу зі спеціальності «Акторське мистецтво» Миколаївського муніципального академічного коледжу. Театралізована ігрова програма «Новорічний зорепад» подарувала дітям радість та веселі запальні танки коло ялинки.


Вередливі подружки Кікімора та Баба-Яга як завжди намагались зіпсувати дітям свято, вкравши «Новорічну зірку», але відважні та кмітливі Новорічні Гноми та пані Зима свято врятували і пояснили дітям, що справжні зірочки – це, вони, дітлахи, які дарують радість та щастя всім навколо.Дід Мороз та Снігуронька нікого не залишили без уваги та солодкого подарунка, разом з учнями водили хороводи навколо ялинки.


Для учнів середньої школи пройшли новорічні конкурсні програми, в яких кожний клас проявив себе творчо! 5-6 класи готували новорічні вітання школі і ніхто не залишився без номінацій та нагород, 7-8 класи демонстрували «Новорічні кліпи», де також показали всі свої вміння та творчу наснагу.
А для старшої школи учні випускного 11-го класу підготували запальну дискотеку у стилі «Найрозумніші». Всі учні старшої школи з превеликим задоволенням продумали собі образи, брали участь у різних інтелектуальних та розважальних конкурсах.

25.12.2013

В гостях у Казки

25грудня 2013 року Миколаївська спеціалізована школа «Академія дитячої творчості» гостинно приймала в стінах свого новорічного палацу Казки Снігової Королеви почесну гостю заступника губернатора з гуманітарних питань миколаївської ОДА Іванцову Наталю Борисівну.

Діти-герої казки представили чарівні грані своєї творчості:

- глиняні коні та зайці, олені;
- блискучі Снігуронька та дід Мороз;
- білосніжна яскрава ялинка щойно зроблена маленькими майстрами.

Серед успіхів закладу отримання почесного звання Народного колективу оркестром духових інструментів «Ватра» (керівник Карандей С.О.), численні перемоги в конкурсах «Ми живемо в якісному світі» та інші, участь у міжнародних та всеукраїнських виставках, перемоги в інтелектуальних змаганнях, лідерство в реалізації Національного проекту «Відкритий світ». Наталя Борисівна високо оцінила роботу директора Матвєєвої Г.Д. та педагогічного колективу закладу й подякувала дітям за їхнє прагнення в творчих роботах і виступах розкрити всю красу дитячої душі, побажала успіхів у новому 2014 році.19.12.2013

Низку зимових свят урочисто відкриває День Святого Миколая - покровителя дітей, мандрівників і самого міста Миколаєва. З давніх-давен напередодні свята у дитячих черевичках, що виставлялись за поріг або під подушками, зʼявлялись солодкі подарунки. Вважається, що подарунки отримують тільки слухняні діти, а неслухняні отримують різки.
В ніч на Святого Миколая наша школа перетворилася на казкову країну Нарнію, в яку учні потрапляли відчиняючи двері шафи. А зранку 19 грудня на порозі сяючого королівства їх щиро вітала свита Святого Миколая – казкові герої, чортики із Солохою, ангели і звичайно ж сам Святий Миколай.
Під час веселих ігор та розваг ніхто з учнів школи не залишився без подарунків. Великий покровитель дітей приготував безліч сюрпризів для всіх від 1 по 11 клас.


А у холі першого поверху, традиційно проводилася щорічна виставка-конкурс «Ялинка без ялинки». Головною метою виставки є збереження зелених красунь планети.16.10.2013

З 8 по 14 жовтня учні 8-9 класів нашої школи у складі 25 чоловік несли Почесну варту на меморіалі героїв-ольшанців. Протягом всього тижня вони стояли на посту №1, тим самим вшановуючи пам'ять, героїзм, славу та мужність захисників рідного міста.


Усі курсанти почесної варти були прикладом високої культури, витриманості, суворо дотримувалися вимог моралі та порядку. Наша школа гідно представила себе на рівнв міста, жодного разу не отримавши ані претензій ані зауважень. За несення почесної варти, учні отримали оцінку відмінно!

Вітаємо наших курсантів!
Кульчицький В'ячеслав 8-А
Ейснер Катерина 8-А
Судіна Ольга 8-А
Глухенька Анастасія 8-А
Савіна Ліза 8-А
Кучинська Валерія 8-А
Барило Вікторія 8-Б
Прокопчук Анна 8-Б
Демідова Дар’я 8-Б
Костік Владислав 8-В
Мезінов Олександр 8-Г
Кошель Антон 8-Г
Багнюк Володимир 8-Г
Куцман Катерина 8-Г
Война Юлія 9-А
Жупікова Вікторія 9-А
Гурко Діана 9-А
Ільченко Артем 9-А
Байбородін Влад 9-А
Сидоренко Ілля 9-А
Ейснер Діана 9-Б
Діденко Ростислав 9-Б
Спінчевська Наталя 9-Б
Гайдуков Олександр 9-В
Лисенко Ігор 9-В
Солона Валерія 9-В
Яворський Денис 9-В
Демішляева Аліна 9-В


26.09.2013

Відповідно до указу Президента України від 28.12.2012 № 756/2012, в Україні оголошено Роком дитячої творчості.

Під патронатом Президента України з метою популяризації загальнодержавного руху за підвищення якості життя проводиться Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі”. Кабінет Міністрів України у 2013 році присвоїв виставці дитячих малюнків «Я хочу жити в якісному світі» статус Національної.

Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі” не має аналогів у жодній з країн СНД. Завдяки конкурсу юні споживачі мають змогу передати через художні твори своє бачення нового якісного світу. Конкурс формує громадянську свідомість у дітей, дає уявлення про те, що вони повинні жити в якісному світі. Юні художники намагаються передати дорослим усі очікування, втіливши у малюнки своє бачення якісного життя.

С початку існування конкурсу, 10-й рік поспіль, учні Миколаївської спеціалізованої школи «Академія дитячої творчості» беруть участь у проведенні регіонального та Всеукраїнського рівнів виставки-конкурсу «Я хочу жити в якісному світі»

Переможцями регіонального рівня виствки-конкурсу у 2013 році стали:


Під час засідання РКЖ були обрані найкращі малюнки для участі на загальнодержавному рівні виставки-конкурсу:


30.04.2013

29 квітня 2013 року у Миколаївській спеціалізованій школі «Академія дитячої творчості» та Миколаївському муніципальному академічному коледжі відбулося урочисте відкриття фестивалю родинної творчості «Писанковий сувенір», присвяченого місячнику сімейного виховання.

У представлених пасхальних композиціях були задіяні понад 3000 авторських писанок, щоі виготовлені учнями, вчителями та батьками МСШ «Академія дитячої творчості».

На свято писанки завітали Маргарита Олександрівна Сапожнікова, заступник міського голови, Світлана Миколаївна Літвін, заступник начальника управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, Ганна Іллівна Деркач, начальник управління освіти Миколаївської міської ради, Олена Володимирівна Каплинська, головний спеціаліст управління освіти Миколаївської міської ради.

Гостей зустрічали ансамбль танцю «Сяйво України», переможець багатьох вокальних конкурсів Карим Мавлонов, а хлібом та сіллю привітала директор школи Ганна Дмитрівна Матвєєва.

Учасники фестивалю із захопленням знайомились із чисельними художніми роботами учнів 1-11 класів, відвідали майстер-класи зі створення витинанки та писанки-вощанки, насолоджувалися чарівною грою зразкового оркестру духових інструментів «Ватра» та оркестру народних інструментів.

На завершення фестивалю відбувся урочистий концерт за участю творчих колективів школи та нагородження найактивніших учасників заходу.

Фотографії з фестивалю родинної творчості «Писанковий сувенір» дивиться у фотоальбомі.


30.04.2013

28 квітня 2013 року відбулося нагородження переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка на тему «Національний банк майбутнього» (регіональний рівень).


На конкурсі було представлено 64 роботи, з них 42 – створені учнями Миколаївської спеціалізованої школи «Академія дитячої творчості».

Переможцем конкурсу стала учениця 8-А класу МСШ «Академія дитячої творчості» Сухіна Дар’я, робота якої буде представлена на заключному етапі Всеукраїнського конкурсу в м. Києві.В своїх малюнках діти відображали тему любові до рідного краю, його культурних традицій. Представлені роботи вражали різноманітністю обраних форм, образів та композицій. Кожна робота індивідуальна та колоритна, має свій настрій і характер. Діти продемонстрували, своє позитивне ставлення до сучасних ідей Національного Банку України.

2.04.2013

12 квітня 2013 року Миколаївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» гостинно зустріла учасників Всеукраїнського семінару Асоціації міст України.
Творчу атмосферу зустрічі підтримав зразковий оркестр духових інструментів «Ватра» МСШ «Академія дитячої творчості».Матвєєва Ганна Дмитрівна, директор школи, презентувала свій інноваційний навчальний заклад та ознайомила гостей з особливостями організації навчально-виховного процесу.Учасники семінару ознайомилися з творчими здобутками педагогічного колективу, відвідали майстерні та кабінети в яких викладаються предмети декоративно-прикладного та сценічних мистецтв.

Гості МСШ «Академія дитячої творчості» висловили подяку начальнику міського управління освіти Деркач Г.І. та директору школи Матвєєвій Г.Д. за можливість ознайомлення з системою новаторського підходу до розвитку творчої особистості учня.


11.04.2013

11 квітня 2013 року виставку творчих робіт учнів Миколаївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» та студентів Миколаївського муніципального академічного коледжу в Миколаївському краєзнавчому музеї на базі комплексу Старофлотські казарми відвідали Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник та Міністр культури України Леонід Новохатько. Їх супроводжували заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації з соціальних і гуманітарних питань Наталя Іванцова та начальник управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Валерій Мельніченко.
На виставці були представлені роботи з різних видів декоративно-прикладних мистецтв, малюнка та живопису.
Директор МСШ «Академія дитячої творчості» Ганна Матвєєва познайомила гостей з творчими досягненнями вихованців школи та коледжу.
Дмитро Табачник відзначив високий художній рівень представлених робіт та майстерність виконавців.
18.03.2013

Вже вдруге традиційно яскравим святом на широкий гостинний двір Миколаївської спеціалізованої школи «Академія дитячої творчості» Масляна. Прийшла з піснями, цікавими дитячими забавками, спортивними змаганнями, веселими святковими привітаннями та смачними млинцями й варениками. Кожного року Масляна приносить нові барви в шкільне життя.
Масляну зустрічали всі - від першокласників до випускників 11 класів навчального закладу. Разом зі школою, звичайно ж, святкували студенти Миколаївського муніципального академічного коледжу, що відкрився на базі нашої школи.


Студенти акторського відділення Муніципального академічного коледжу провели для учнів школи цікаву театралізовану ігрову програму. Показали дітям народні традиції, пов’язані з проводами зими. Вокальні та танцювальні колективи школи дарували всім яскравий та веселий настрій.Масляна принесла всім багато музики, народних пісень; показала, хто найсильніший, найрозумніший та найспритніший; навчила накривати на стіл та пригощати гостей смачними стравами Масляного тижня.
Кожен клас приготував, окрім щедрого ярмаркового стола із млинцями та варениками, ще й рухливі ігри та забави. Обов’язковим атрибутом на ярмарковому столі була саморобна кукла-оберіг.

Не давайте суму жити,
Посміхайтесь повсякчас.
Для розваги і розради -
Масляна – найкращий час!!!

Наприкінці свята традиційно відбулося спалювання опудала зими, щоб разом з ним згоріли усі біди й незгоди, а також народилися нові мрії та сподівання.
11.03.2013

Ш А Н О В Н І Б А Т Ь К И І Д І Т И !

Запрошуємо Вас до

МИКОЛАЇВСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ
МИСТЕЦТВ І ПРИКЛАДНИХ РЕМЕСЕЛ
ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РІВНЯ

"АКАДЕМІЯ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ" -

одного з провідних навчальних закладів України

на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ"

у суботу - 06.04.2013 року - о 1000

Попередній запис до тестування щодо вступу в МСШ «Академія дитячої творчості» з понеділка по п’ятницю з 900 – до 1600 у приймальні.


За адресою: Олійника, 36 тел. для довідок 22-13-2911.03.2013

28.02.2013-02.03.2013 Миколаївська спеціалізована школа «Академія дитячої творчості» взяла участь у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2013». За результатами конкурсу, наш навчальний заклад нагороджено Золотою медаллю в номінації «Управління і науково-методичний супровід інноваційного розвитку сучасних закладів освіти». У рамках виставки заклад взяв участь у науково-практичній конференції Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України за темою: «Етика і естетика педагогічної дії» та у роботі круглого столу Миколаївського обласного інституту післядипломної освіти за темою «Реалізація цілісного підходу до загальної мистецької освіти в умовах нової гуманітарної парадигми». Також під час виставки відбулися зустрічі з провідними науковцями й представниками вищих навчальних закладів України з метою заключення угод про співпрацю.

Хостинг від uCoz