MENU

Шановні друзі!
Запрошуємо Вас взяти участь у
ХХІІІ Міжнародному фестивалі дитячої творчості

«ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА»!

з 29 червня по 05 липня 2020 року
в курортній зоні селища Рибаківка
Миколаївської області
відбудеться найочікуваніша подія цього літа -
ХХІІІ Міжнародний фестиваль дитячої творчості
«Золотий лелека».

Мета фестивалю: «Розкриємо свої таланти світу»
Тема фестивалю: «Ми спілкуємось! Ми разом! Ми живемо!»

Організатори фестивалю: Експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» м. Миколаєва, Миколаївський муніципальний академічний коледж, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Миколаївської міської ради, Миколаївської обласної державної адміністрації.

Фестиваль покликаний створити умови вільного спілкування між дітьми різних країн світу, об’єднати українських дітей, а також сприяти відродженню культури і мистецтв України, пошуку та підтримці її талановитої молоді, надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності, залучення дітей до світу мистецтва, до вивчення національної культури і традицій свого народу.

Конкурсна программа здійснюється за такими напрямами: хореографія, музичне та театральне мистецтво, живопис і графіка, декоративно – прикладне мистецтво, театр мод, фотомистецтво, літературна творчисть, науково-технічна творчість. На переможців чекають Гран - прі фестивалю – статуетка "Золотого лелеки", дипломи та ексклюзивні призи.

Для учасників фестивалю пройдуть відбіркові тури за номінаціями, цікаві розважальні заходи, конкурс фігур на піску, виставка робіт учасників фестивалю, майстер-класи з хореографії від Григорія Чапкіса, видатних митців української естради, членів всеукраїнської спілки майстрів, Спілки художників України.

Під час фестивалю працюватиме Міжнародна школа «Академія педагогічної творчості» для педагогів з різних куточків світу за участю Національної академії наук України з майстер-класами від видатних освітян України та зарубіжжя. Родзинкою цьогорічного фестивалю стане патріотичний концерт до Дня Конституції України за участі зірок української естради та гала-концерт учасників фестивалю.

У складі журі – відомі діячі мистецтв, заслужені майстри, заслужені і народні артистиУкраїни.

Хостинг від uCoz