MENU

Старша школа

Відповідно до навчального плану МСШ «Академія дитячої творчості» загальноосвітні предмети у 10-11 класах викладаються за рівнями:

Назва предмету

рівень

1

Українська мова

стандарт

2

Українська літ-ра

стандарт

3

Зарубіжна літ-ра

стандарт

4

Англійська мова

стандарт

5

Німецька мова

стандарт

6

Історія України

стандарт

7

Всесвітня історія

стандарт

8

Правознавство

стандарт

9

Алгебра

стандарт

10

Геометрія

стандарт

11

Інформатика

стандарт

12

Фізика

академічний

13

Хімія

стандарт

14

Біологія

стандарт

15

Географія

стандарт


  • За рейтингом Регіональний центр оцінювання якості освіти відповідно до результативності ЗНО Миколаївська спеціалізована школа «Академія дитячої творчості» входить до п`ятірки найкращих навчальних закладів м. Миколаєва.
  • Щорічно серед учнів школи є переможці захисту науково-дослідних робіт у Малій академії наук з математики історії та екології.
  • Серед переможців обласних етапів Міжнародних конкурсів знавців української мови імені Петра Яцика та мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка завжди є представники Академії дитячої творчості.
  • Трушляков Денис та Кривоус Катерина посіли І та ІІІ місце в IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської та німецької мов.
  • Щорічно випускники «Академії дитячої творчості» очолюють списки переможців олімпіади з політології в Національному Чорноморському університеті ім. Петра Могили.
  • Випускники Миколаївської спеціалізованої школи «Академія дитячої творчості» обирають різноманітні напрями подальшого навчання: технічні, мистецькі, юридичні, медичні, філологічні тощо. Кожен з них є гордістю не тільки вищих навчальних закладів нашої держави, а й Австрії, Німеччини, Польщі, Чехії та Австралії.

Напрями подальшого навчання випускників
11-х класів у 2017 році


Хостинг від uCoz