MENU

Участь закладу у Міжнародних проектах (архів)

З 12 по 17 квітня делегація учнів Академії дитячої творчості відвідала місто-герой Москву з метою участі у 5 Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Московская весна», що проходив на базі ГОУ СЗШ «Школа здоров’я» №384 м. Москви. Програма фестивалю була досить цікавою і насиченою. Делегація відвідала Музей Великої Вітчизняної війни на Уклінній горі, Європейську, Манежну та Червону площі, Храм Хреста Спасителя та багато інших цікавих місць.
Наш навчальний заклад представляв Україну в номінаціях «Вокал» і «Хореографія». За підсумками конкурсних днів нові нагороди наповнили скарбничку нашої Академії:
Номінація «Вокал»
І місце – Крістіна Саміцька (10а)
ІІ місце –
ІІІ місце –
Дипломанти фестивалю –

Номінація «Хореографія»
ІІ місце – дует Олександр Рудинський та Олександра Діхтяренко
Гран – прі фестивалю
Танцювальний дует Валерій Павленко та Діана Черепкова.

Очолював делегацію заступник директора з виховної роботи Кулішенко Павло Володимирович, який отримав нагрудний знак «Лучший поисковик» за досягнення у проведенні пошукової роботи по Великій Вітчизняній війні.

Ми вітаємо всіх переможців з нагородами і будемо чекати на нові здобутки і заохочення за свою наполегливу працю.
З 2000 року школа отримує почесне право прийняти участь у Міжнародній програмі «Європейська школа». Тепер щороку до м. Миколаєва їдуть на навчання тридцять дітей з Німеччини (Гімназія Бергшулє м. Апольда. Земля Тюрінгія), а учні нашого навчального закладу навчаються в Німеччині. Плідно співпрацює школа і зі школою № 384 м. Москва ( Росія).
З 1998 року разом із польськими учнями м. Бяло Бжегі проводимо спільні Міжнародні фольклорістичні варштати.

У 1996 році укладено першу міжнародну угоду з Ліцеєм ім. Міхая Греку м.Кишинева (Молдова). Разом із молдавськими школярами проводяться спільні планери, виставки, культурно-мистецькі заходи.

Хостинг від uCoz