MENU

Ганна Матвєєва


Заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук,
ДИРЕКТОР МСШ "Академія дитячої творчості"


Матвєєва Ганна Дмитрівна працює в системі освіти 36 років. Шлях до посади директора школи починала з посади вчителя обслуговуючої праці, пізніше – російської мови та літератури, хоча завжди мріяла про суттєво нову школу – школу творчого, інтелектуального та духовного розвитку. Народження незалежної України, реформування та модернізація системи освіти надали можливість творчого розвитку освітянської думки. Спочатку з’явилася ідея створення на базі СШ № 31 експериментального майданчика за темою «Етнопедагогіка та відродження народних промислів України у виховній системі школи», де Ганна Дмитрівна була призначена заступником директора з експериментальної роботи. Підсумком творчого пошуку було народження нового навчального закладу в м. Миколаєві СШ № 58 художнього профілю, директором якої вона і стала. Ганна Дмитрівна є автором створення школи, яка спрямовує свою діяльність на розвиток творчої особистості учня, розвиток творчого потенціалу, закладеного в дитині природою. У своїй роботі проявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчого підходу. Провідна риса педагогічної діяльності Ганни Дмитрівни – віра в кожну дитину. Вона вміє передати віру в свої сили вихованцям, знає здібності, нахили, вади кожного, розвиває природний потяг до знань. Головним у своїй роботі вважає-сформувати в учня позитивне ставлення до навчання, любов до школи. Виявляє високий рівень професіоналізму, творчого підходу до вирішення складних організаційних, педагогічних і психологічних питань навчально-виховного процесу в школі. Досконало володіє ефективними формами творчої діяльності учнівського та педагогічного колективів, що забезпечує високу результативність, якість роботи закладу. 

  Очолює роботу у Міжнародній програмі з освіти, завдяки якій діти мають змогу подорожувати до таких країн як : Німеччина, Польща, Молдова. 

  Десять років очолює обласну організацію Всеукраїнського об’єднання «Дія». Плідна праця керівника навчального закладу відзначена Почесним знаком проекту «Ярославна» (Золота брошка) -1999р., дипломом Міжнародного Академічного Рейтингу популярності «Золота фортуна», медаллю «Незалежність України» №174 від 8 жовтня 2003р., у 2003 році стала «Городянином року» в номінації «Середня школа». У 2007 році - переможець конкурсу «100 кращих керівників шкіл України». Указом Президента України від 1 жовтня 2008 року № 879 присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України». У червні 2009 року авторська школа Ганни Матвєєвої «Академія дитячої творчості» за вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки України нагороджена дипломом «Флагмани освіти і науки України». 19 серпня 2009 року нагороджена почесним знаком « Лідер освіти», Ганна Дмитрівна є автором і організатором Міжнародного фестивалю дитячої творчості "Золотий лелека". 

  Матвєєва Г.Д. бере активну участь у громадському і культурному житті міста. Вона - людина високого інтелекту з багатим досвідом, дотримується високої культури спілкування. ЇЇ природний розум, висока працездатність, принциповість, чесність, доброзичливість здобули незаперечний авторитет та повагу не тільки серед колег, але й громадськості міста.

Нагороди. відзнаки - 

 • Почесний знак громадського визнання національної еліти України ( Золота брошка ) Проекту « ЯРОСЛАВНА» за розробку кращого авторського проекту Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека». Який щороку проходить на Миколаївщині, з 1999 р.;
 • Міжнародний Академічний рейтинг популярності « Золота фортуна» - медаль « НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ» - 2003 рік;
    « ГОРОДЯНИН 2003 року в номінації « Середня школа»;
 • Грамоти Міністерства освіти і науки України;
 • Грамота Міністерства культури і мистецтв України;
 • Грамота Інституту педагогіки АПН України;
 • Грамоти Управлінь освіти області і міста. Мера міста Миколаєва;
 • Почесний диплом І Міжнародного фестивалю дитячої творчості « Московская весна – 2006»;
 • Почесне звання «Заслужений працівник освіти України»;
 • Почесний знак « Лідер освіти» - серпень 2009 МОН України – Миколаївська обласна державна адміністрація;
 • Почесна відзнака « За заслуги перед містом Миколаїв»листопад 2009 р.
 • Почесна відзнака «Патріот України» Міжнародного проекту «Гордість нації, гордість країни» 2009р.
 • Переможець конкурсу: « Сто кращих керівників шкіл України»;
 • Почесний диплом Міжнародного комітету національних меншин» міжнародного хореографічного конкурсу «Гран – прі
 • Карпат»;
 • Почесна відзнака «Людина року Миколаївщини – 2010» в номінації «Освіти і наука»
 • Почесна грамота Міжнародної виставки з освіти « Сучасні навчальні заклади – 2011».
 • Золота медаль Національної академії наук України «Ушинський К.Д.» 
  ( посвідчення №559) видано 12.03.2012

Хостинг від uCoz