MENU
Головна » Новини » Зразковий художній колектив» ансамбль народного танцю «Сяйво України» став лауреатом І премії в Міжнародному конкурсі «ART FEST»
Зразковий художній колектив» ансамбль народного танцю «Сяйво України» став лауреатом І премії в Міжнародному конкурсі «ART FEST»

Наш дружній ансамбль разом із керівниками Альною Миколаївною Кіщенко та Іриною Вікторівною Багрянцевою вирушили до столиці потягом. Відразу по прибуттю до м.Київ, ми вирушили до готелю BRATISLAVA, а потім наші хореографи організували нам дуже цікаву екскурсію по столиці та відвідування Музею води. Діти були в захваті!

Після обіду нам було організовано 3-х годинну екскурсію автобусом з гідом, який дуже багато розповів про історію м.Київ, ми побували в Києво-Печерській Лаврі, під’їжджали до «Золотих воріт».

На другий день, зранку, ми всі дружно вирушили на Андріївський узвіз, прогулялися до Михайлівського собору, зробили багато колективних фото на згадку.

Поїздка до Києва збіглася з днем народження Соні Гриськової, участниці ансамблю, якої в цей самий день виповнилося 10 років. Ірина Вікторівна та Альона Миколаївна разом з дітьми привітали Соню піснею та Київським тортом із задуванням свічок.

Після поздоровлення ми відразу відправились до Українського будинку на конкурс. Наші хореографи проявили максимум уваги дітям, кожному знайшли слова підтримки, що надало впевненсті під час виступу. Також хотілося б відмітити батьків, які були дуже активні під час організації поїздки та всього конкурсу.

Першим танцем, який презентував ансамбль танцю «Сяйво України», була «Святкова Україна», по закінченню танцю судді всі до одного виставили нам високий бал – «10», наголосив, що дітки дуже талановиті, дуже гарно посміхаються, впевнено себе почувають на сцені. Другим номером нашого виступу стала «Веселкова полька», але ми не дочекалися оцінок журі – треба було поспішати на потяг до Миколаєва.

Вже в дорозі ми дізналися, що «Зразковий художній колектив» ансамбль народного танцю «Сяйво України» став переможцем І премії, підтвердженням чого є Кубок, диплом, сертифікат - запрошення на участь у конкурсі в Болгарії!!!

Висловлюємо велику вдячність нашим шановним хореографам Альоні Миколаївні та Ірині Вікторівні за всі їх зуссиля, час, настанови і дуже велику зроблену роботу з нашими дітками. Досягнення, які здобули наші діти – це ВАША наполеглива праця і професійний підхід до дітей!!! Ви у нас найкращі!!! Ми Вас дуже любимо!!!

З повагою, батьки та діти «Зразкового художнього колективу» ансамблю танцю «Сяйво України»!

Категорія: Відділення сценічних мистецтв | Переглядів: 688 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz