MENU
Головна » Новини » Вітаємо переможців І туру ІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків з теми «Національний банк майбутнього» та всіх призерів!
Вітаємо переможців І туру ІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків з теми «Національний банк майбутнього» та всіх призерів!

28 квітня у приміщенні Національного банку України відбулося нагородження переможців І туру ІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків з теми «Національний банк майбутнього».

Серед переможців діти нашої школи: учень 8-В класу – Алієв Тимур;учениця 8-Б класу – Полєй Анастасія, які візьмуть участь у наступному турі конкурсу. Номінантом став учень 8-А класу Іванов Андрій.

Діти як старших, так і молодших класів із задоволенням брали участь у конкурсі, де проявили свою фантазію, оригінальність бачення, різновиди технік. Незважаючи на складність теми, дітям вдалося розкрити її зміст. У конкурсі брало участь 50 учнів МСШ «Академія дитячої творчості», які були нагороджені цінними призами. Вчителі малюнку та живопису Єрьоміна Катерина Іванівна та Гільова Рада Валеріївна також були нагороджені грамотами та цінними подарунками – ювілейними монетами Національного банку України.

Переглядів: 894 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz