MENU
Головна » Новини » Урок-екскурсія з художньої обробки деревини (6 клас), за темою: "Види та напрямки розвитку декоративного мистецтва в Україні"
Урок-екскурсія з художньої обробки деревини (6 клас), за темою: "Види та напрямки розвитку декоративного мистецтва в Україні"

Протягом навчального тижню учні 6-х класів мали змогу ознайомитися з особливостями створення проектів декоративних виробів.               

Урок-екскурсію за темою: ,,Види та напрямки розвитку декоративного мистецтва в Україні’’, проводив вчитель декоративно-прикладного мистецтва, керівник майстерні художньої обробки деревини, Рассолов О.Б.

За планом уроку відбулися визначення ролі проектних робіт у творчому процесі, вивчення композиційної специфіки декоративного панно, вишивки, ткацтва, розпису за зразками учнівських робіт, що прикрашають приміщення школи. Розглядалися проекти студентів, випускників 2017 року Миколаївського муніципального академічного колледжу (ММАК).

Підсумком уроку-екскурсії стало обговорення особливостей створення рельєфу під час різьблення деревини та в процесі роботи із глиною. Діти отримали чудові враження від спілкування та ознайомлення з творчістю різних напрямів ДПМ та роботи майстерень МСШ «Академія дитячої творчості».

Експозиційні можливості нашого навчального закладу відкривають напрями пошуку нових форм проведення занять і синтезу комунікативних моделей стосунків дитини із реальним світом засобами акцентуативного сприйняття і вербалізації емоційно-інтелектуального ставлення учнів до ситуативних соціальних процесів.
Категорія: Декоративно-прикладне відділення | Переглядів: 673 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz