MENU
Головна » Новини » Тиждень математики, економіки та інформатики в школі
Тиждень математики, економіки та інформатики в школі

«Предмет математики настільки серйозний, що корисно не втрачати нагоди зробити його трохи цікавим.»
Блезе Паскаль

Традиційно «Тиждень математики та інформатики» в МСШ «Академія дитячої творчості» відбувся з 18 по 22 лютого. В цьому навчальному році він був доповнений предметом «Економіка». Це були п’ять днів захопливого свята наук, огляду талантів, кмітливості, наполегливості, волі й сили духу.

Учні 5, 6 класів проявили свої творчі здібності, винахідливість та вміння працювати в команді під час участі в грі - квесті з інформатики «ІНФОманія», а свої перші знання з економіки отримали під час ознайомлення з «Правами споживачів», яке підготували для них десятикласники.

Семикласники й восьмикласники брали участь у квесті «Пригодницька математика», проявивши старанність під час розв’язування задач, ребуси та пошукові завдання діти виконували із захопленням.
Учні трьох дев̕̕ ятих класів пройшли сходинками успіху до цікавої економіки в математично-економічному квесті «Лабіринтами бізнесу».

Учні 10-11 класів змогли використати отримані теоретичні знання з математики на практиці, проявили творчу активність, уміння оригінально та нестандартно мислити, працювати в команді під час інтелектуального змагання «Своя гра».

Краса скульптури, храму, картини, симфонії, поеми... Що між ними спільного? Хіба можна порівняти красу скульптури з красою музики? Відповіді на такі питання учні школи отримали, ознайомившись з матеріалами теми «Математика і мистецтво» під час годин спілкування, підготовлених учнями 11 класів.
Десятикласники нашого навчального закладу виявили активність у шкільній міжнародній дистанційній олімпіаді «Всеосвіта Зима – 2018».

Вітаємо переможців: І місце – Борисов Артур; ІІ місце – Ніколау Нікіта;
ІІІ місце – Березовська Аліна.

Тиждень математики, економіки та інформатики подарував учням багато чудових миттєвостей, які вони надовго запам’ятають.

Категорія: Загальні новини | Переглядів: 65 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz