MENU
Головна » Новини » Тиждень екології
Тиждень екології

В МСШ «Академія дитячої творчості» з 15 по 19 квітня 2019 року проходив екологічний тиждень. За цей період було проведено ряд робіт виховного та позакласного характеру, мета яких - показати можливості повторного використання відходів, сортування сміття, екологічні проблеми сьогодення та можливості кожного у захисті навколишнього середовища.

Було оформлено виставку плакатів за темою «Without paper» на захист лісів. Поробки учнів у рубриці «Друге життя речей» вразили вчителів та учнів своєю креативністю.

На заняттях з основ здоров’я та на інформаційних годинах спілкування велась мова про захист лісів та значення чистого навколишнього природного середовища для людини.

Еко-квест, школа сортування сміття та правильного поводження з відходами від «Еко-патруля», руханки на великих перервах – жваві та веселі заходи для школярів від старшокласників.

До кінця року продовжено збір пластика та макулатури як вторинної сировини, адже наша школа бере участь у челенджі «СміттєПарк юрського періоду», та батарейок на утилізацію.

Дякуємо класним керівникам, вчителю-предметнику Космачовій Г.М. та активним учням школи за насичений, активний, креативний та цікавий тиждень екології!Категорія: Загальні новини | Переглядів: 28 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz