MENU
Головна » Новини » Персональна виставка творчих робіт Тоні Крицької, учениці 10-Б класу МСШ «Академія дитячої творчості»
Персональна виставка творчих робіт Тоні Крицької, учениці 10-Б класу МСШ «Академія дитячої творчості»

Світло, яке випромінює ця дівчина, пронизує кожного, хто відвідав першу персональну виставку Тоні Крицької, учениці 10-Б класу МСШ «Академія дитячої творчості».          Світом мистецтва захопила і вразила дівчину її вчителька малюнка та живопису МСШ «Академія дитячої творчості» Віхорь Ольга Миколаївна.Вже починаючи з 3-го класу Тоня почала отримувати свої перші винагороди, а згодом, оволодівши новими техніками і набираючи досвід, посіла на III і I місце у Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Золотий лелека» у номінації «Малюнок і живопис», I місце у регіональному рівні Всеукраїнської виставки-конкурсі «Я хочу жити в якісному світі».

До Миколаївської художньої школи Тоню Крицьку одразу зарахували до третього класу, враховуючи її рівень сформованих навичок з малювання. Вже за 2 роки дівчина закінчила цей заклад з перемогою, отримав визнання - «Кращий академічний живопис».

7 березня 2018 року на передодні Міжнародного жіночого дня у приміщенні рідної школи, відбулося відкриття першої персональної виставки Антоніни. Відкрила виставку заступник директора з навчально-виховної роботи відділення декоративно-прикладних мистецтв Литвиненко Наталія Василівна, яка розповіла про досягнення дівчини та поділилася власним враженням від творчих робіт учениці.Як зазначила Тоня, не всі її роботи є авторськими. Так з початку вона вчилася малювати, розглядаючи роботи відомих майстрів живопису. Згодом з’явилися роботи, намальовані за новітніми технологіями.Одну із своїх картин під час благодійного аукціону Тоня передала директору Миколаївського зоопарку Володимиру Топчому.

Надзвичайна і дивовижна Тоня Крицька має різнобічні здібності: вивчає японську мову, захоплюється малюванням аніме, любить подорожувати на велосипеді та мріє навчитися грати на багатьох музичних інструментах...Переглядів: 845 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz