MENU
Головна » Новини » Педагогічний та учнівський колектив МСШ «Академія дитячої творчості» долучився до всеукраїнського відзначення Дня пам’яті та примирення
Педагогічний та учнівський колектив МСШ «Академія дитячої творчості» долучився до всеукраїнського відзначення Дня пам’яті та примирення
Сьогодні, 8 травня 2015 року, педагогічний та учнівський колектив МСШ «Академія дитячої творчості» долучився до всеукраїнського відзначення Дня пам’яті та примирення.

На урочистій лінійці було вшановано пам’ять тих, хто захищав нашу державу у Другій Світовій війні та нині продовжує оберігати цілісність України у зоні проведення АТО. Зі словами вдячності за підтримку у складний для українців та українських воїнів час та з побажанням мирного неба до «академіків» звернувся почесний гість Олександр Смирнов, випускник нашої школи, учасник бойових дій на Сході країни. 

«Родзинкою» свята став флеш-моб «Квітка пам’яті», кожен учасник якого прикрасив одяг власноруч виготовленим символом скорботи по загиблим – червоним маком.


Переглядів: 848 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz