MENU
Головна » Новини » Ми – учасники II Молодіжного історико-краєзнавчого BooK-Квесту «Миколаївський феномен: люди, події, факти»!
Ми – учасники II Молодіжного історико-краєзнавчого BooK-Квесту «Миколаївський феномен: люди, події, факти»!
22 квітня 2018 року в рамках XVI виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга»-2018 відбувся II Молодіжний історико-краєзнавчий BooK-Квест «Миколаївський феномен: люди, події, факти»! У грі взяли участь учні та студенти з різних шкіл і вузів. Це учні шкіл № 1, 3, 7, 26, 53, 60, Академії дитячої творчості та Морського ліцею., студенти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, а також фрілансери, вчителі, ІТ-шники, журналісти, підприємці та представники інших професій. Наша школа вже втретє бере участь у цьому заході, а минулого року ми стали переможцями!

В цьому році нас представляли 5 команд (8 класи та 10-А клас) і ми були відзначені за «За оригінальну назву» - команда "Шершулі" ( 8-А клас) та «За наполегливість» - команда "Superstar"( 8-В клас)! Всі переможці отримала цінні подарунки та призи. Ми ще раз щиро вітаємо переможців та учасників цьогорічної гри і дякуємо всім-всім за інтерес до історії рідного міста, за вашу небайдужість та бажання дізнаватися нове!Категорія: Виховна робота | Переглядів: 1065 | Рейтинг: 5.0/2

Хостинг від uCoz