MENU
Головна » Новини » « Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього» – прописна істина сучасного українця
« Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього» – прописна істина сучасного українця

14 жовтня — день із багатою історією. Україна святкує не лише День захисників і захисниць, а й День українського козацтва та день заснування Української повстанської армії.

Вивчення історії України, виховання патріотичних почуттів та готовності захистити свою державу – є пріоритетом у вихованні підростаючого покоління. Тож на передодні цієї святкової дати у МСШ «Академія дитячої творчості» , серед учнів 1 –Б класу ( кл. керівник Середа О.В.) та учнів 2-А класу ( кл.керівник Дудник О.М.) відбулися спортивно-розважальні змагання « Козацькі перегони» . Учні класів пройшли випробування на силу, витривалість, командний дух, знання історії козацтва. На завершення свята дали клятву дотримуватися заповідей предків, берегти здобуте у важкій боротьбі і стати справжніми патріотами своєї держави.

По завершенню свята Отаман Козацької республіки та осавул козацтва Бунчужного обласного штабу Всеукраїнського громадського об’єднання «Всеукраїнське козацьке військо» у Миколаївській області – Тарасова Ольга Миколаївна, вручили Козацькі грамоти юним козачатам та нагородили призами.

Шановні захисники та захисниці України, дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!

Висловлюємо щиру подяку за допомогу в організації та проведенні свята вчителям фізичної культури Бобині С.В., Майбороді Д.О.Категорія: Виховна робота | Переглядів: 65 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz