MENU
Головна » Новини » День пам'яті та примирення
День пам'яті та примирення
8 травня вся Україна відзначатиме День пам'яті та примирення. Цю дату наша держава офіційно відзначає вдруге, в європейському дусі пам'яті та примирення під гаслом "1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо".

6 травня 2016року день у школі розпочався з урочисої лінійки та хвилини мовчання. З великою вдячністю і любов'ю згадали всіх тих хто ціною свого життя захищав людство від нацизму, ветернів Великої Вітчизняної, героїв Небесної Сотні та звісно, захисників Сходу України.  

В знак пам'яті про події ІІ світової війни, вшанування подвигу українського народу, увічнення пам'яті про загиблих ,груди всіх учнів та вчителів школи прикрашав"Червоний мак", який був виготовлений власноруч.

Вразили учасників заходу історичні факти Другої світової війни, патріотичні вірші, неперевершений танок від народного ансамблю танцю України «Сувенір», а також музичні композиції, які супроводжували захід, адже вони допомогли глибше відчути трагізм подій, проникнутися подіями страшної війни, зрозуміти важливість збереження миру.

Нехай червона квітка маку, як символ пам’яті про загиблих у війнах ХХ – ХХІ століть,буде нагадуванням нинішньому та прийдешнім поколінням про те, що найбільша цінність у світі - людське життя.
Переглядів: 660 | Рейтинг: 3.7/3

Хостинг від uCoz