MENU
Головна » Новини » Зустріч учнів з письменницею Ангеліною Кріхелі
Зустріч учнів з письменницею Ангеліною Кріхелі

7.11.2018р. за ініціативою бібліотекарей школи відбулася зустріч учнів 3-В, 4-В, 5-В класів з миколаївською письменницею Ангеліною Кріхелі, членом Національної спілки журналістів України.  

ЇЇ книжки написані простою мовою, але дуже повчально, розраховані на родинне читання. Мають переклад російською, українською та англійською мовами з інтерактивною складовою. Учні 3-В класу (класний керівник Волкова О.І.) творчо підійшли до зустрічі з авторкою – краянкою. Діти підготували малюнки за мотивами творів «Як кошеня Правду шукало», та «Врятувати Кощія». Шукати правду разом з кошеням було цікаво й повчально. Сподобався маленький головний герой, допитливий і хоробрий.

На заході автор підіймала питання швидкоплинності часу. Як навчитися не стикатися між собою по дорозі життя? Як знайти свій шлях? І як використувати вічність, якби трапилась можливість опинитися на місці Кощія? Що зробило його таким, яким ми його застаємо на початку книги «Врятувати Кощія»?

«Не забувайте, що читання – це не лише джерело знань, мудрості та доброти, але і пошук себе, самовдосконалення, об’єднання родин за інтересами, і тому воно таке безцінне» - сказала наостанок Ангеліна Кріхелі.Категорія: Виховна робота | Переглядів: 424 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz