MENU
Головна » Новини » Злата Осипова - учасник школи «Агенти змін»
Злата Осипова - учасник школи «Агенти змін»

У нашій школі всі діти надзвичайні і ми дуже раді, коли випадає нагода розповісти вам про них детальніше. Знайомесь, Златослава Осипова, учениця 9-В класу. Неодноразовий призер міських та обласних олімпіад з німецької мови, активний учасник різноманітних конкурсів, енергійна та наполеглива!

А нещодавно Злата була обрана для участі у 7-й Школі громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін», яка проводиться спільно з НЦ "Мала Академія Наук України"( м. Київ). Для того, щоб потрапити у фінал (а обирали всього 50 чоловік з усієї країни), треба було написати есе на тему «Шлях до свободи: який він?». Думки Златослави виявилися настільки цікавими, що її відразу запросили до участі проекті, який дає змогу підліткам змінювати країну, пройти шлях від мрій до дій!

Ось, що розповідає Злата про участь у проекті: «Я дуже щаслива, що потрапила до школи "Агенти Змін". За 3 дні ми говорили про цінності, лідерство, визначали свої мрії і своє місце у світі. Те, про що ми говорили, міркували, дало мені змогу зрозуміти цінність знань та усвідомити важливість навчання. Після першого етапу школи в мене з'явилося натхнення і жага до навчання, саморозвитку . Адже, щоб змінити своє місто або країну, потрібно почати з себе»

Ми щиро вітаємо Злату з виходом у другий етап школи «Агенти змін» та бажаємо успішної реалізації її проекту на місці! 

Ти здійснюєш круті соціальні проекти? Активно береш участь в житті своєї школи чи громади? Мрієш про кращу Україну та втілюєш ці мрії в життя? Думаєш глобально, а дієш локально? Звучить, наче точно про тебе? Або про того, ким прагнеш стати? Тоді, приєднуйся до нашої активної учнівської громади та ми разом змінимо наше шкільне життя на краще! Починаймо з себе!

  

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 69 | Рейтинг: 5.0/2

Хостинг від uCoz