MENU
Головна » Новини » « Забули б люди назавжди всі війни, але Героїв не забути нам!»
« Забули б люди назавжди всі війни, але Героїв не забути нам!»

15 лютого відзначається день вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Тож і МСШ «Академія дитячої творчості» не залишилась осторонь, адже цей день стосується нашої школи особливо, бо один з учнів Академії –Прокопчук Олександр Іванович загинув у 1982 році під час бойових дій у Афганістані. Орденом Червоної Зірки був нагороджений посмертно.

З нагоди цієї дати у школі пройшов ряд заходів. Для учнів старшої школи було влаштовано кіноперегляд "Афганістан. Останній солдат". Учні середньої школи мали змогу поширити свої знання, а також висловити свою думку у есе "Обов’язок. Подвиг. Трагедія!" З кожним класом проведені виховні години «Крізь пекло афганської війни», «То вічний біль, Афганістан»,«Неоголошена війна», «Забули б люди назавжди всі війни, але Героїв не забути нам»

Також у шкільній бібліотеці оформлено тематичну виставку «Афган – болить в моїй душі», де представлені фотографії, художня література, статті з газет. Метою заходів було нагадати учням про історичні події афганської війни; виховувати повагу і шану до воїнів-інтернаціоналістів, до трагічних сторінок нашої історії  донести до їхніх сердець основну думку: війна - це безумство, це невиправдана жорстокість проти людства. Хвилиною мовчання учні та вчителі вшанували пам'ять про загиблих на тій жорстокій війні.

Летять, вiдлiтають у вічність роки… Роки, скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам’ятi імена воїнiв-афганцiв. Памятайте ветеранів, виявляйте розуміння до тих, хто пройшов через війну, і для кого вона триває й досі. У спогадах, снах, думках...Категорія: Виховна робота | Переглядів: 72 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz