MENU
Головна » Новини » «З присвятою замордованим голодом…»
«З присвятою замордованим голодом…»
День пам’яті жертв Голодомору щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. 28 листопада на усій території України було приспущено державний прапор, а о 16.00 відбулась загальнонаціональна хвилина мовчання.
З метою привернення уваги кожного до питання Голодомору 1932-1933рр., педагогічний колектив та учні МСШ «Академія дитячої творчості» долучилися до загальноукраїнських акцій, адже масштаб цієї трагедії надзвичайний.27листопада проведено Урок пам’яті «З присвятою замордованим голодом…», також протягом усього тижня в школі діяла виставка «Пам'яті жертв голодомору», яка нагадала дітям про те, що голодомор приніс не лише страждання і смерть, а й посіяв страх серед людей.

Учнівським самоврядуванням проведено акцію-флеш-моб «Запали свічку» на якій учасники акції вшанували хвилиною мовчання пам'ять померлих під час голодоморів та виклали із запалених лампадок хрест

Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, швидше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.
Переглядів: 633 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz