MENU
Головна » Новини » З любов’ю до вчителя…
З любов’ю до вчителя…
Мало хто з учнів загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва може похвалитися тим, що має змогу навчатися у талановитої людини, майстра своєї справи та справжнього знавця витоків мистецтва. Говорю я про Олександра Рассолова, мого вчителя і наставника.

10 лютого відвідувачі Краєзнавчого музею мали змогу спостерігати захоплюючу виставку його робіт. Виставленими були як роботи, виконані в техніці художнього різьблення з дерева, так і живопис. Загальна експозиція склала понад 50 експонатів, які описують буденну й неординарну красу Миколаївщини, її мальовничі пейзажі та демонструють природничу збагаченість нашого краю. 

Фундамент творчості Олександр Борисович заклав в такому ж віці, в якому зараз перебуваємо ми, його учні. Окрім завдатків чудового митця, в нього є колосальні здібності до педагогіки. Кожне заняття, проведене під його керівництвом, дарує мені нові знання, вміння і можливості розвивати у собі здібності до художнього різьблення. Він ніколи не вимагав від нас неможливого, завжди був з нами на рівні і в унісон переймався кожним моментом роботи, демонструючи свої вміння і навчаючись новому в процесі. Набиратись досвіду в такого творчого і відкритого вчителя я сприймаю як честь. Виставка - це ще один етап його професійного розвитку, новий п'єдестал, на який він піднявся завдяки клопіткій праці, старанням і вкладенням душі у свої роботи.

Тепер, привівши до музею друзів і продемонструвавши їм творчі успіхи Олександра Борисовича, я можу з гордістю сказати "Так, автор цих робіт - мій вчитель! Людина, яка ділиться зі мною знаннями і вірить в те, що кожен з його учнів-аматорів має шанс добитись аналогічних висот, в те, що будь-яка творчість має право на існування. ”


Ганна Прокопчук,
учениця 10-Б класу МСШ «Академія дитячої творчості»
фото: Кіра Гур’єва,
студентка Миколаївського муніципального академічного коледжу
Переглядів: 850 | Рейтинг: 5.0/2

Хостинг від uCoz