MENU
Головна » Новини » З 11 грудня по 15 грудня пройшов «Тиждень початкових класів»
З 11 грудня по 15 грудня пройшов «Тиждень початкових класів»

                                                           

Кожний день тижня був присвячений певному предмету: українській мові, математиці, природознавству, «Я у світі», основам здоров’я, мистецтву

Учні разом з батьками готувались до конкурсів малюнків, колажів, листівок, творчих проектів. Діти брали активну участь у КВК, квестах, спортивних змаганнях.

  День української мови та літературного читання.

Перший день тижня початкової школи почався з цікавого КВК «Літературні казки» для учнів 2- х класів, який провела вчитель початкових класів Ляшук І.М. у цьому конкурсі діти проявили творчі здібності, ерудицію, артистизм в інсценуванні казок і театралізації. Змагання об’єднало усіх учнів 2-х класів, де переможцем став кожний.  

  День математики.

Особливо цікавою для учнів 1-х класів виявилась гра «Математичний океан», яку організувала і провела вчитель початкових класів Бездітна С.Е. Упродовж цього заходу діти відвідали вісім островів обчислень, ребусів, задач і загадок. Учні позмагалися з піратами, відшукали скарб, здобули позитивні емоції і нові знання. Проведення інтелектуальних ігор, розваг, конкурсів сприяло удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності учнів. Всі вкотре переконалися, що будь-яка діяльність дитини буде успішною тоді, коли вона здійснюється без примусу і дарує радість відчути себе переможцем, творцем.

  День природознавства, предмета «Я у світі», основ здоров’я

У рамках тижня початкової школи паралель учнів 3-х класів брала учать у навчально – розважальному квесті «Зимуючі птахи», який підготувала вчитель початкових класів Ноцнко В.В. Його метою було не тільки розширити знання дітей про пернатих друзів, а й навчитися працювати в команді, поважати думку кожного. Перед початком квеста, кожна команда представила себе в цікавій формі і після цього вирушила на маршрут. Найкращими знавцями виявилась команда 3-В класу. Учасники отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій!

День творчості («Трудове навчання», «Малюнок і живопис», «Основи театрального мистецтва, предмети декоративно-прикладного циклу та сценічних мистецтв) – п’ятниця,

Підсумком тижня стало урочисте проведення святкової лінійки. Були відзначені учні, які виявили творчу ініціативу, відбулося нагородження учасників навчальних, позаурочних, позакласних та організаційних заходів.

Предметний тиждень початкових класів в МСШ «Академія дитячої творчості» став комплексом навчально-виховних заходів, що поєднав не тільки загальнонавчальні предмети, а, враховуючи специфіку школи, предмети сценічних мистецтв (хореографія, основи театрального мистецтва, музика), декоративно-прикладного мистецтва, факультативного курсу «Розвиток творчого мислення».

Категорія: Загальні новини | Переглядів: 780 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz