MENU
Головна » Новини » ВІТАЄМО ВЕЛИКУ ШКІЛЬНУ РОДИНУ «АКАДЕМІЯ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ»!!!
ВІТАЄМО ВЕЛИКУ ШКІЛЬНУ РОДИНУ «АКАДЕМІЯ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ»!!!

ВІТАЄМО ВЕЛИКУ ШКІЛЬНУ РОДИНУ
«АКАДЕМІЯ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ»
ІЗ «ЗОЛОТОЮ ПЕРЕМОГОЮ» ПЕРЕМОГОЮ
У ХІІ МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2021»

Завдяки наполегливій праці педагогічного колективу нашої школи, високу нагороду виставки та визнання від Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, отримано у номінації «Сучасна інклюзивна освіта: кращі практики, розробки і підготовка кадрів».

Визначною подією стала участь «Академія дитячої творчості» у виставці в складі Громадської організації «Всеукраїнська асоціація Авторська школа в Україні» («Золота медаль» виставки) на чолі з головою асоціації, директором Миколаївської спеціалізованої школи «Академія дитячої творчості Ганною Матвєєвою. Роботу асоціації також відзначено.

Іменними сертифікатами за активну участь у науково-методичному семінарі «Компетентнісна спрямованість освітнього процесу в авторській школі» нагороджено директора школи Ганну Матвєєву та заступника директора Ярославу Стемковську.

Дякуємо за підтримку учнівській і батьківській громаді школи!!! Рухаємося до нових звершень і перемог!!!Категорія: Загальні новини | Переглядів: 60 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz