MENU
Головна » Новини » Вітаємо нашу «Академію» з перемогою у конкурсі «Еко школа року!!!»
Вітаємо нашу «Академію» з перемогою у конкурсі «Еко школа року!!!»

У багатьох країнах світу щодня сортують, переробляють, продають сировину формуючи стабільну економіку. Україна в цей час продовжує формувати все нові й нові сміттєзвалища. Згідно міжнародних нормативів має бути 150 сміттєзвалищ, а маємо вже понад 6500 не санкціонованих сміттєзвалищ. Заповнений до верхів сміттєвий контейнер, скляні пляшки та стаканчики з-під кави у парку та на дитячому майданчику, сусідська «халабуда» із будівельних матеріалів – все це знайомо кожному корінному українцю, що зустрічається з цим «добром» чи не щодня.

Задля того, щоб уникнути природної катастрофи, в Україні стрімко розвивається всеукраїнський екологічний рух Let’s do it, Ukraine!, що ставить перед собою мету: сформувати національну екологічну культуру чистоти та правильного поводження з відходами в кожного громадянина нашої держави.

Проект Let’s do it, Ukraine – school recycling проходить у три етапи. Першим етапом стали тренінги, які організатори провели серед усіх шкіл, допомагаючи педагогам та школярам навчитися основних правил сортування відходів. Другий етап – встановлення контейнерів для сортування та дослідження динаміки реалізації проекту в навчальних закладах. Третій етап – конкурс «Еко школа 2018 року», визначення школи-переможця, яка відсортує та здасть на переробку найбільше вторинної сировини. Таким чином, ініціатори хочуть визначити, скільки ресурсів на підтримку екологічності однієї школи потрібно витратити, щоб до кінця 2025 року перевести на сортування відходів усі навчальні заклади України.

Ми стали найактивнішими учасниками цього проекту, на підтримку якого залучили учнівську та батьківську громаду, весь педагогічний колектив! І ось довгоочікуваний результат - МСШ «Академія дитячої творчості» визнано переможцем у конкурсі «Еко школа року»! Дякуємо всім за підтримку! Чистота починається з кожного!

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 644 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz