MENU
Головна » Новини » Виступ Лифаря
Виступ Лифаря
На передодні у Миколаївській спеціалізованій школі «Академія дитячої творчості» вiдбулась визначна подiя, хоча визначна вона й для всiєї Миколаiвщини. 80 студентiв коледжу хореографічного мистецтва «Киiвськоi мунiципальноi академія танцю iмені Сержа Лифаря» (директор КМАТ – заслужений діяч мистецтв України Андрій Лягущенко), разом зi своiми педагогами, на два днi завiтали до Миколаїва. У рамках вiзиту, що вiдбувся за сприяння Управлiння культури, нацiональностей та pелiгii Миколаiвськоi ОДА, студенти знайомилися з мiстом, нашою школою й Миколаївським муніципальним академічним коледжем.

08.10.2015 року дали неперевершений майстер-клас (класика, народний танок, укр.нар.танок)... На майстер-класi глядячi (хореографи з Миколаєва та Херсону разом з вихованцями) стоячи оплодували виконавцям гопаку.

09.10.2015 року у Обласному палаці культури відбувся показ хореографічної вистави на 2 дії УКРАЇНСЬКИЙ ДИПТИХ (Лірична сюїта, Героїчна козацька сюїта). Це було неперевершене дійство, яке захопило глядачів вирієм почуттів, яскравих моментів. Віват, академіє!

Переглядів: 889 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz