MENU
Головна » Новини » «Вірші без крапок» (літературно-музичний вечір пам’яті Тадеуша Ружевича)
«Вірші без крапок» (літературно-музичний вечір пам’яті Тадеуша Ружевича)

Рада національних товариств Миколаївської області спільно з Центральною міською бібліотекою ім. М. Л. Кропивницького з листопада минулого року започаткувала в бібліотеці серію літературно-музичних вечорів «Література народів Миколаївщини», присвячених творчості відомих поетів і письменників етнічних громад нашого краю.

Мета проекту - ознайомити молодь з відомими постатями в літературі й культурі різних народів, представники яких мешкають у нашому краї і таким чином розширити світогляд молодої людини, зацікавити її пізнанням поезії й прози визначних особистостей.  

24 жовтня 2018 року учні 9-х класів нашої школи разом із вчителем світової літератури Абрамян М.О. відвідали четвертий вечір цього циклу, присвячений творчості відомого польського поета, прозаїка, драматурга й сценариста Тадеуша Ружевича. Діти познайомилися з життям та творчістю цієї відомої людини, послухали уривки з його творів, а також занурилися у світ польської історії і культури, послухали музичні твори. Дякуємо організатором заходу за розширення наших знань про літературну спадщину народів Миколаївщини!Категорія: Виховна робота | Переглядів: 408 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz