MENU
Головна » Новини » Військові збори для учнів 11 класу
Військові збори для учнів 11 класу

3 травня 2018 року відбулося урочисте відкриття навчально-польових зборів учнів одинадцятих класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Три дні учасники навчально-польових зборів проведуть разом, виконуючи складні та цікаві навчальні завдання з військово-фізичної підготовки. В перший день спеціалісти з центру тактико-спеціальної підготовки «Булат» здійснили тренування з поводження зі стрілецькою зброєю: пістолетами та автоматами. Були розказані і показані основні правила поведінки зі зброєю.

04 травня 2018 року хлопці вiдпрацювали навички стрiльби з спортивної вогнепальної зброї в тирі «Динамо».

05 травня 2018 року учні здійснили екскурсію у військову частину 299 бригади тактичної авіації, дислоковану на аеродромі «Кульбакіно». Учні отримали змогу побачити повсякденне життя військовослужбовців, їх зброю та побут, а також дізнатись історію та бойовий шлях підрозділу. Були показані основні літаки та гвинтокрили української армії, що виконують бойові завдання.

Знання і практичні навички, отримані за ці три дні, мають стати у нагоді майбутнім захисникам України! Дякуємо за підготовку та супровід учнів викладачу предмету «Захист Вітчизни» Сакевичу В.І.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 611 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz