MENU
Головна » Новини » Відпочинок у лісі учнів 4-Г класу
Відпочинок у лісі учнів 4-Г класу

Як же цікаво учні 4-г класу (кл. керівник Тузова Т.М.) відзначили початок нового навчального року в лісі !!!

Недільний ранок учнів почався з цікавого квесту «У пошуках скарбів», який завершився смачним обідом із шашликом, смаженою рибкою, ковбасками-гриль та іншою смакотою. Але на цьому розваги не закінчилися, бо на дітей чекала цікава розважальна програма «Подорожуючи світом». Діти змагалися в конкурсах, які були пов’язані з цікавими фактами про різні країни. Зокрема, діти дізналися про країну походження традиції прикрашати новорічну ялинку, про те, яку тварину шанують та вважають священною в Індії, який вид боротьби є найпоширенішим в Японії, про футбольні пристрасті в Туреччині та про те, як на Запорізькій Січі парубків посвячували у козаки. В кінці змагань на команд чекали нагороди та подарунки.

Пізнавальною прикрасою відпочинку став несподіваний візит справжнього лісничого, який провів для учнів 4-г класу інструктаж про правила поводження в лісі.
Чудова погода, сосновий запах, дружня атмосфера у колі учнів та їх батьків зробили відпочинок яскравим та незабутнім !!!Категорія: Початкова школа | Переглядів: 31 | Рейтинг: 0.0/0

Хостинг від uCoz