MENU
Головна » Новини » Відпочинок та оздоровлення дітей у літньому таборі
Відпочинок та оздоровлення дітей у літньому таборі
Миколаївська міська ВД МОВ ФСС з ТВП інформіє, що з 03.08.2017 по 14.08.2017 року розпочнеться 4 зміна – відпочинок та оздоровлення дітей у літньому таборі:
перші 5 днів на базі СП "Перемога”( використання лікувальної бази санаторію-профілакторію за спеціальною програмою профілактики та лікування, а саме: оздоровлення в соляній кімнаті, штучний мікроклімат якої є унікальним методом лікування і профілактики захворювань (хронічного бронхіту, наслідків перенесення пневмонії, бронхіальної астми), аромотерапія, аероіонотерапія, кисневі пінки, інгаляції, масаж й тренування, лікувальна фізкультура (приділяється увага сколіозу, плоскостопості).
Протягом останніх семи днів на самому березі (перша лінія) Чорного моря в зоні відпочинку міста Очакова діти мають можливість отримати всі види кліматотерапії.

Культурно-розважальна програма розроблена та організована досвідченими вожатими та психологом, що допоможе кожній дитині розкрити свій творчий потенціал, познайомитись із красою південного регіону на екскурсіях.

Проживання в 2-3 місних кімнатах з усіма зручностями. В закладі функціонує послуга безкоштовної зони Wi-Fi, працює бібліотека, тренажерний зал та зал лікувальної фізкультури. Територія табору огороджена, вечірньої пори освітлюється, служба охорони працює цілодобово.

Харчування п’ятиразове, смачне і збалансоване, розроблене з урахуванням всіх вікових особливостей дітей. У меню завжди сезонні овочі і фрукти, м’ясні і рибні страви, смачна випічка.

Тепле ласкаве море, чисте морське повітря, веселі ігри, оригінальні конкурси та спортивні змагання стануть частинкою гарних спогадів кожної дитини.

Тривалість оздоровчої зміни 12 календарних днів: відпочинок та оздоровлення в санаторії-профілакторії «Перемога» (м. Миколаїв, вул. Гагаріна, 1 А) - 5 днів, на березі моря (м. Очаків) - 7 днів.

Вартість зміни - 4200,00 гривень.

Телефони для довідок: 58-09-80, 098-837-00-46, 093-700-52-84
Переглядів: 678 | Рейтинг: 0.0/0

Хостинг від uCoz