MENU
Головна » Новини » Відкриття головної ялинки Інгульского району
Відкриття головної ялинки Інгульского району

22 грудня на площі біля зоопарку відбувалися надзвичайні казкові події! Звірятки та совушки, які відповідають за своєчасний прихід новорічних свят, запросили дітей та дорослих до зустрічі Святого Миколая.

Дітлахи із задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах, спостерігали за чудовими концертними номерами та чекали на відкриття головної ялинки Інгульского району.

Раптом з'явилися зла Холоднеча та снігові розбійники та вирішили відмінити прихід Святого Миколая.

Але, звичайно добро та диво перемогли всі неприємності, новорічна ялинка засяяла своїми вогниками, Святий Миколай завітав до всіх учасників свята. 

У створенні всіх новорічних подій, які відбувалися у цей день, активну участь приймали учні МСШ «Академія дитячої творчості» та Миколаївського муніципального академічного коледжу. Студенти 1-4 курсів спеціальності «Акторське мистецтво» ММАК на півгодини стали справжніми казковими персонажами. Яскравими фарбами програму розмалювали творчі колективи МСШ «Академія дитячої творчості», а саме: «Зразковий художній колектив» ансамбль народного танцю «Сяйво України», ансамбль сучасного танцю «Джамп», вокальні ансамблі «Талісман» та «Академія».Категорія: Відділення сценічних мистецтв | Переглядів: 142 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz