MENU
Головна » Новини » Весняний бал в Ужгороді
Весняний бал в Ужгороді

Ужгород – це місто поетів і художників, «маленький Париж», він зачаровує і надихає, полонить ароматом кави та липового цвіту, дивує цвітінням сакур і затишними старовининими вуличками.    

23-25 березня в цьому чудовому місті проходив V Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Весняний бал в Ужгороді», в якому брали участь «Зразковий художній колектив» ансамбль народного танцю «Сяйво України» (керівники – Альона Кіщенко, Ірина Багрянцева) та учасники вокальної студії «Талісман» (керівник Ольга Галенко).

Під час фестивалю учні нашої школи мали змогу не тільки позмагатися в професійної майстерності, але й прийняли участь в екскурсії містом, побували в Ужгородському старовинному замку, відвідали майстер-класи з театрального мистецтва.

Приємним фіналом стали перемоги у конкурсних номінаціях фестивалю, а саме: «Зразковий художній колектив» ансамбль народного танцю «Сяйво України» отримав диплом лауреата ІІІ ступеню, кубок фестивалю та медаллі особисто для кожного учасника, вокальний дует «Талісман» (Валя Пашкова, Кароліна Григорян) – диплом лауреатів ІІ ступеню, солістки Маша Бабенко та Настя Григорян - дипломи ІІІ ступеню!

Вітаємо «Зразковий художній колектив» ансамбль танцю «Сяйво України», учасників вокальної студії «Талісман», їх творчих керівників Ірину Багрянцева, Альону Кіщенко, Ольгу Галенко та бажаємо подальших успіхів і перемог!

Категорія: Відділення сценічних мистецтв | Переглядів: 664 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz