MENU
Головна » Новини » Уроки щастя
Уроки щастя

Щоб сміливо вийти зі школи назустріч світові ХХІ століття, учню недостатньо отримати академічні знання. Запорука щасливого та комфортного життя у майбутньому з’являється тоді, коли кожен учень отримує можливість розвитку, зростання та повного розкриття свого потенціалу.

Синтез предметів різних напрямів, який пропонує наша школа, є ефективним шляхом в оволодінні навичками 21 століття, тому що, як сказано було не раз, вирпішує багато проблем у вихованні та розвитку людини сьогодення. 

Саме на ціх тезах був побудований майстер-клас відділення сценічних мистецтв, який відбувався 26 листопада в МСШ «Академія дитячої творчості»

«Уроки щастя»... Саме так вчителі сценічних мистецтв назвали свої майстер-класи, адже у процесі навчання учні опановують не тільки спеціальними знаннями і навичками. Уроки спрямовані на розвиток творчих, комунікативних здібностей, психофізичного апарату, зняття внутрішніх зажимів, сприяють формуванню всебічно розвиненої людини. А найголовніше, виховують позитивне ставлення до життєвих подій. Освітні технології, які пропонуються вчителями сценічного блоку, спрямовані на вирішення загальних завдань сучасної педагогики нарівні з іншими предметами.

Під час майстер-класу вчителі загальноосвітніх предметів та предметів ДПМ, малюнку, живопису мали змогу прийняти участь в інтегрованих секціях «Театр-сучасна хореографія», «Вокал-народна хореографія», «Народно-духовий оркестр», де не тільки спробували цікаві освітні технології, але й підготували яскраві творчі номери.Категорія: Відділення сценічних мистецтв | Переглядів: 429 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz