MENU
Головна » Новини » Учні МСШ «Академія дитячої творчості» відвідали з концертом Миколаївський воєнний шпиталь
Учні МСШ «Академія дитячої творчості» відвідали з концертом Миколаївський воєнний шпиталь
Україна має героїчну історію. Це історія мужнього народу, що віками боровся за свою волю і щастя. І через багато віків вірні сини України ще раз доводять цю вічну істину. Ми знаємо, що зараз цим хлопцям складно, багатьох із них поранено, деякі втратили своїх бойових побратимів. І ми маємо бути вдячні їм за їх мужність і силу! Ми завжди будемо вірити в них і допомагати їм, чим зможемо. Адже іноді, щоб посміхнутись, щоб підняти бойовий дух, треба так мало...

Так учні МСШ «Академія дитячої творчості» 9 вересня відвідали з концертом Миколаївський воєнний шпиталь, де перебувають поранені в зоні АТО бійці. Вихованці «Академії дитячої творчості» щиро побажали захисниками Вітчизни якнайшвидшого одужання й подарували свої юні дитячі таланти! Діти співали, танцювали та читали вірші про Україну. Цим ще раз стверджували, що Україна – єдина країна і тільки в єдності наша сила!

Цей концерт – це вітання всіх дітей нашої дружньої шкільної родини, кожен учень написав листа пораненому солдату. А також наші творчі діти зробили багато оберегів, для того щоб бійців, які можливо скоро знову поїдуть в зону АТО, оминали всі небезпеки. Обереги було зроблено учнями з першого по одинадцятий клас, і кожна дитина вклала в них часточку своєї любові до Батьківщини й гордості за наших героїв. Також учнями, батьками та вчителями школи було зібрано та передано волонтерам необхідні для поранених предмети особистої гігієни.

Ці прості хлопці захищають рідну країну, нашу Україну, і наші діти, дивлячись на приклад їхньої мужності, обов’язково виростуть справжніми патріотами!

Переглядів: 870 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz