MENU
Головна » Новини » У краєзнавчому музеї
У краєзнавчому музеї

У кожному краї є місце, де можна познайомитися з його історією, дізнатися про визначні пам’ятки, видатниpх людей, звичаї і побут, побачити цікаві і дивовижні речі. Таким місцем є краєзнавчий музей.    

1 квітня 2018 року учні 6-А, 6-Б, 6-Г класів відвідали експозицію, що присвячена стародавній історії нашого міста, а також виставку «Світ в мініатюрі. Миколаїв залізничний».

Тут діти познайомилися з історією розвитку всього людства на прикладі свого краю, оглянули знайдені на території краю стародавні знаряддя праці наших далеких предків, залишки їх зброї, глиняного посуду. Із захопленням дивилися на сцени з життя стародавніх людей.;

Але особливий інтерес викликала виставка «Світ в мініатюрі: Миколаїв залізничний», що представляє собою макет уявного міста, у якому є все: залізниця з вокзалом, тунелями, депо, діючим тепловозом та майже справжнім паровозом, для заправки якого є вугільний склад; на скелях розкинувся старовинний замок, збудований в XIII-XV ст.ст.; під горою – приватний сектор з садами, городами, теплицями, магазинами, ресторанами; в промисловій зоні розташовані шахта, механічний завод, газгольдери, а для відпочинку мешканців уявного міста є лунопарк. На макеті розташовано біля 200 споруд. Будинки уявного міста не схожі на будинки Миколаєва, але, прослухавши екскурсію, розумієш, що це є місто-мрія, таким хочуть бачити Миколаїв автори макету.

Крім макету на виставці представлені артефакти, які розповідають про історію Миколаївської залізниці: ліхтарі сигнальні та вагонні, обхідників; ящики машиністів; таблички виробників паровозів та вагонів (XIX-XX ст.); карти, схеми, документи про заснування та початок роботи залізниці на Миколаївщині.

Організаторами екскурсії виступили вчитель історії Жидких О. А., класний керівник 6-Б класу, вчитель фізики Леонова Н. В., класний керівник 6-Г класу, а також адміністрація МСШ «АДТ».Категорія: Виховна робота | Переглядів: 634 | Рейтинг: 4.0/2

Хостинг від uCoz