MENU
Головна » Новини » Тиждень толерантності
Тиждень толерантності
Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.
З 13 по 17 листопада у нашій школі відбулися заходи з нагоди Тижня толерантності. Метою заходів було закликати всіх учасників освітнього процесу до миру, єдності та поваги один до одного. Діти із задоволенням створювали власну Планету толерантності. Символом толерантності обрали долоньки, на яких діти прописували якості добропорядної людини, а також побажання своїм однокласникам, вчителям, батькам та усім людям світу.
Під час тижня була проведена виставка плакатів «Толерантність в нашому житі».Учні 1-4 класів підготували проекти «Толерантність до природи», «Толерантність до тварин», «Толерантність до людей», «Толерантність до культур інших народів». Під час захисту своїх проектів школярі звертали увагу на необхідність підтримувати принципи терпимості, взаємної поваги та мирного співіснування, берегти природу, допомагати іншим людям, вивчати та поважати традиції різних народів.


Серед учнів 9-11 класів відбувся конкурс «Толерантність у висловах».
Учнівське самоврядування провело анкетування учнів «Наскільки ви толерантні?». В Україні, як багатонаціональній державі з різними культурами та релігіями, терпимість до інших є головним чинником внутрішньої стабільності та мирного розвитку.
Категорія: Виховна робота | Переглядів: 864 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz