MENU
Головна » Новини » Тиждень початкової школи. День української мови та читання
Тиждень початкової школи. День української мови та читання

10 грудня традиційно розпочався «Тиждень початкової школи». Кожний день присвячений одному з предметів. Сьогодні це був День української мови та літературного читання. Учнів чекали творчі завдання, випробування та сюрпризи.

Так, учні 2-х класів уявляли себе справжніми поетами. Вони спробували складати вірші, можливо, вперше в своєму житті приймали участь у конкурсі «Поетична майстерня». А учні 2 – Б класу презентували батькам урок літературного читання.

Першокласники вже залюбки читають «Буквар», кожного дня знайомляться з новими буквами. Ось і сьогодні учні 1-х класів брали участь у конкурсі творчих робіт «Жива буква». Учні 1 –А класу брали участь у шкільній дистанційній олімпіаді з української мови «Всеосвіта Зима – 2018-2019».

Учні третіх класів провели пошукову роботу, виконали проект «Досліджую фразеологізми». В кожному з третіх класів складений словник походження фразеологізмів.

А наші четверокласники, як самі досвідчені з учнів початкової школи, показали свою майстерність й уяву у творчості. Їх очікував «Конкурс казок про зиму». Всі казки вийшли цікавими, яскравими та неповторними!

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 549 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz