MENU
Головна » Новини » Тиждень основ здоров’я
Тиждень основ здоров’я

З метою створення умов для організації дозвілля дітей, профілактики негативних явищ в дитячому середовищі, формування здорового способу життя з 22 по 26 квітня 2019 року в МСШ «Академія дитячої творчості» під керівництвом вчителя Попової А.В. було проведено тиждень основ здоров’я.

Розпочався тиждень радіолінійкою, яка була присвячена 33-й річниці аварії на ЧАЕС. Також була виставка наукової літератури в бібліотеці «Я обираю здоров’я», позакласний захід для учнів 9-х класів та перегляд учнями початкової школи відеороликів «Уроки тітоньки Сови».

23 квітня були організована виставка ілюстрацій, тематичних газет, інформаційних матеріалів про тютюн, усного журналу «Палити – це безглуздо», окрім цього було проведено анкетування серед 8-х та 11-х класів «Моє ставлення до паління».

24 квітня на базі школи Учень С. М. провів практичне заняття для учнів 10-11 класів із невідкладної допомоги. Учні 8-х класів мали можливість зустрітися та поспілкуватися з представниками МНС, а для учнів 1-х класів представники МНС продемонстрували роботу пожежної машини та як здійснюється тушіння з брандспойту.

25 квітня всі бажаючі, за допомогою роботи з хмарними технологіями, мали змогу перевірити свої знання з основ здоров’я та основ медичних знань.

26 квітня було проведено відкритий урок на тему «Особливості харчування в підлітковому віці» для учнів 7-х класів. А також цього дня були підведені підсумки тижня основ здоров`я.

На заходах протягом тижня учні здобули багато корисної інформації, яку зможуть застосовувати у повсякденному житті для збереження свого здоров`я та зрозуміли, що здоров`я вимагає до себе постійної уваги, знань і неабияких зусиль для його збереження.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 51 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz