MENU
Головна » Новини » Тиждень німецької мови
Тиждень німецької мови

Жваво та весело пройшов у школі тиждень німецької мови з 25.02 по 01.03.2019 року
Він розпочався з тематичної радіолінійки "Цікаві факти про Німеччину", яку підготували учні 11 класів Семенов Г., Смірнова А. та Пастиря В.

Учні 5-9 класів взяли активну участь у виставці "Сторінками німецьких казок та балад". Під час кожної перерви у всіх була можливість більше дізнатися про Німеччину, переглядаючи пізнавальні фільми.

Учні 6-х класів мали нагоду спробувати себе на інтерактивному уроці з використанням сучасних технологій і елементів квесту. Всі були у захваті!

У рамках програми співпраці з університетом ім. Сухомлинського студентами закладу були проведені цікаві квест-уроки для учнів 7-8 класів. Ми висловлюємо щиру подяку студентами 3 курсу Безніченко Марині, Фісак Нелі, Мартишко Катерині, Майоровій Катерині та Жебко Олексію.

У середу 27 лютого до учнів 9-11 класів завітали студенті 5 курсу університету ім. Сухомлинського на чолі з викладачем кафедри германської філології та перекладу, кандидатом філологічних наук, доцентом Водяною Людмилою Володимирівною. Дякуємо нашім випускникам, а нині студентам університету Яхніч Вікторії, Павловській Аліні та Дяченко Олександру за змістовну та цікаву розповідь про життя факультету.
У цей же день учні 9-10 класів провели години спілкування з маленькими школярами, розповідаючи їм про Німеччину. Щоб ніхто не нудьгував, не забули вони і поспівати разом.

Завершився наш тиждень невеличким фільмом, героями якого стали і вчителі, і діти. Фільм був знятий та змонтований ученицями 9-В та 10-А Осіповой З. та Фалигиною А.

Такі предметні тижні посилюють мотивацію для вивчення мови та країни, мови якої ми вивчаємо, а крім того, просто створюють гарний настрій і урізноманітнюють наше шкільне життя.

Категорія: Рік німецької мови в Україні | Переглядів: 66 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz