MENU
Головна » Новини » Тиждень миру
Тиждень миру

Так миру хочу… Дуже хочу миру!

21 вересня по всьому світу відзначають Міжнародний день миру. Щороку в цей день люди в різних куточках земної кулі так чи інакше віддають данину миру. Це свято покликане змусити всіх не тільки задуматися, але й зробити що-небудь заради миру.

18 вересня 2018 року на подвір’ї школи було весело і гамірно. Це учні 5 класів брали участь у традиційному конкурсі малюнку на асфальті.Усю свою фантазію і талант діти втілили у малюнках. Кожен виразив провідну ідею конкурсу і відчуття свята по-своєму. Проте усі барви почуттів були об’єднані єдиною ідеєю: «Мир для нашої рідної планети».20-21 вересня відбувся флешмоб для учнів 1-4 та 6 класів «Діти України за мир та єдність», під час якого учні 6 класів оформили карту України, прикрасивши її фігурками голуба з побажаннями миру, добра та щастя, а учні початкової школи доповнили її своїми «Долоньками миру». За допомогою патріотичного флешмобу діти ще раз підкреслили своє прагнення до єдності та миру в Україні.Учням 7-11 класів було запропоновано взяти участь у фото-флешмобі «Я-за мир» , в якому кожен мав змогу висловити своє бачення та важливість миру в державі та у світі.

А головним звертанням Дня миру у нашій школі стали такі слова:"Якщо ти хочеш щось змінити на всій планеті – почни з себе. Допоможи тим, хто поруч, хто потребує твоєї допомоги. Для цього треба багато працювати, наполегливо йти на зустріч один одному, вірити і довіряти. І тоді, можливо, теплота твого серця, передана оточуючим, добрим сонячним промінцем відіб’ється в душі людини, якій ти допоміг. Ось тоді світ стане добрішим. І мир запанує на Землі!”

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 659 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz