MENU
Головна » Новини » Тиждень хімії та біології
Тиждень хімії та біології


Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми. Реалізацією природничої освіти є єдність класної, позакласної та позаурочної роботи. Згідно річного плану роботи школи та з метою розвитку творчих здібностей учнів у школі з 18 березня по 22 березня 2019 року було проведено тиждень хімії, біології.

Метою роботи вчителів хімії та біології було ознайомити учнів з активними формами роботи, методиками викладання, проведення цікавих, нестандартних заходів та уроків, застосування інноваційних методів і технологій, зацікавити і спонукати дітей до вивчення предметів природничих дисциплін.

Розпочався тиждень зі знайомством із планом роботи, також в цей день та впродовж усього тижня всі бажаючі мали змогу здійснити віртуальну подорож, відсканувавши QR-код, організмом людини. В понеділок була представлена міні виставка STEM поробок учнів нашої школи, яка готує учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи або для того й іншого, вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять, «від теорії до практики».

19 березня було проведено. відкритий урок з біології для учнів 10-го класу на тему: «Методи діагностики та профілактики спадкових хвороб людини». Метою уроку було довести до учнів відомості про спадкові захворювання людини та сучасні методи молекулярної генетики, розвивати розуміння необхідності медико-генетичного консультування, виховувати бережливе ставлення до власного здоров′я.

Усі діти полюбляють усілякі досліди й мріють відчути себе трошки чарівниками. Вчителі хімії та біології Попова А.В. та Тарасенко Т.М. довели, що це нескладно, але для цього обов'язково знадобляться відповідні знання з хімії, біології та фізики! Запропонувавши учням в межах вивчення природничих наук разом зробити кілька захопливих експериментів з поясненням змісту з наукової точки зору. Провівши активні перерви: «Мікроскоп – це цікаво» та «Експериментуємо разом».

Для учнів початкової та середньої школи середа розпочалася з години спілкування на тему «Гуманне ставлення до тварин», на якій учні 7х-8х класів розповідали про гуманне ставлення до тварин, співчуття до них, повагу до їхнього життя. В рамках Всеукраїнської акції «Птах року – Грак», для учнів школи було проведено усний журнал, щоб якомога ширше розповісти про його життя в природі. Усі діти полюбляють гратися, тому для учнів 7х-8х класів було проведено квест-подорож на тему: «Загадки науки», де вони мали змогу проявити свої знання на практиці.

З виставки природничо-наукової літератури в бібліотеці розпочався четвер, де кожен охочий мав змогу познайомитися із сучасними виданнями природничого напрямку. Впродовж дня, вчителем хімії Поповою А.В., для учнів 7-11х класів, було проведено робота з хмарними технологіями «Перевір себе», де учні, відсканувавши QR-код, мали змогу пройти інтерактивне тестування та перевірити рівень своїх знань з природничих дисциплін. З метою формування стійкого пізнавального інтересу учнів до природничих дисциплін, вчителем біології Тарасенко Т.М., проводилась експериментальна біологія. Позакласний захід для учнів 9-х класів на тему: «Суд над пляшкою пива» завершив тиждень хімії, біології. Захід змусив учнів задуматися над проблемою пияцтва, відмовитися від вживання спиртних напоїв. Загалом тиждень був насиченим цікавими, інтерактивними, практичними заходами та завданнями.Категорія: Загальні новини | Переглядів: 73 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz