MENU
Головна » Новини » Тиждень історії та географії
Тиждень історії та географії

У шаленому ритмі життя , іноді, не розумієш, який швидкоплинний час. Все, що відбувалося протягом Тижня історії та географії в МСШ "Академія дитячої творчості", уже стало минулим. Цікаві вікторини, бібліотечні уроки, історичний квіз, тематичні класні години.. усе залишилось у шкільному літописі.

Літописці 10-А класу Ніколау М., Сердюкова О., Омельченко С. підготували і разом з однокласниками провели цікаві, змістовні класні години для учнів початкової і базової школи , на яких вони з задоволенням занурилися в історію свого неповторного навчального закладу..

Творчі колективи 9-А та 11-А класів підготували і провели під час перерв народні ігри, танцювальні майстер-класи для всіх бажаючих.

Цікаво пройшли вікторини серед учнів 6-х класів. неперевершеними ведучими яких були Базовкіна М.- бібліотекар, Жидкіх О. А.- вчитель історії.

Історичний квіз відправив наших 7-класників у далеке середньовіччя. Вони в пошуках правильних відповідей відчули себе і рицарями. і сеньйорами, і учасниками Столітньої війни.

У рамках заходів предметного тижня було організовано виставку художніх робіт "Музеї Миколаєва" і похід 5- класників до краєзнавчого музею.Категорія: Загальні новини | Переглядів: 50 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz