MENU
Головна » Новини » Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови

З 13-го по 20 лютого в МСШ « Академія дитячої творчості» пройшов тиждень англійської мови. За традицією понеділок розпочався з радіолінійки "Цікаві факти про англійську мову", яку приготували учні 11-А класу. В рамках тижня пройшло дуже багато цікавих заходів: урок-дискусія «Моя школа. Сучасна школа» (10-А кл., вчитель Олімпієв К.В.), урок - гра «Їжа та здоров’я" ( 5-А кл., вчитель Андріуца О.С.), урок-презентація «Їжа» (5-А кл., вчитель Новікова В.В.)

А учні 5-Б класу під керівництвом вчителя Колесника О.П. зробили інсценізацію казки Андерсена « Принцеса на горошині», від якої глядачі були просто в захваті!

Брейн-ринг «Найрозумніший. Англія-Шотландія» ( вчитель Діденко Г.В.) визначив найрозумніших серед учнів 10-А та 10-Б класів. У 3-Б класі відбувся урок-проект «Мій малесенький будиночок», вчитель Діденко Г.В., та ще багато-багато цікавих уроків, веб-квестів (вчитель Кузнецова І.Д.) та конкурсів. Сподіваємось,що наші учні будуть ще більш мотивованими та успішними у вивченні англійської мови! Нових досягнень вам!

Категорія: Програма вивчення та популяризації англійської мови на період до 2020 року | Переглядів: 31 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz