MENU
Головна » Новини » Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови

I want you to speak English! («Я хочу, щоб ви говорили англійською!»).

Саме під таким гаслом проходив з 11 по 15 лютого тиждень англійської мови у нашій школі.

   

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

Під час тижня викладачі МНУ ім. В. Сухомлинського - Добровольська Л.С., к.п.н., доцент кафедри англійської мови і літератури, та Рудичек О.М., викладач, провели профорієнтаційну зустріч з учнями 9-11 класів.

Учні 9-х класів виконували проектну роботу "Чому потрібно вивчати англійську мову в сучасному світі", під час якої зробили багато, проектів, презентацій та відеофільмів. А учні 5-8 класів робили проекти за темами : Англія, Шотландія, Ірландія, Уельс, Традиції, Кухня, Королівська сім'я. Серед учнів 7-8 класів відбувся конкурс на кращий переклад вірша канадського поета Aldo Krass « My love, your love, his love". Переможцями стали Драгоман Ганна (7б), Куза Дар’я (8б) та Деркач Поліна (7б)

Мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах. Дякуємо вчителям англійської мови та учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!Категорія: Програма вивчення та популяризації англійської мови на період до 2020 року | Переглядів: 748 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz