MENU
Головна » Новини » Свято Родини
Свято Родини
Свято Родини … Таке незвичне сімейне свято, коли напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня козацтва на шкільному подвір’ї збираються усі хто любить нашу школу – Миколаївську спеціалізовану школу «Академія дитячої творчості». Приходять учні та батьки, випускники та просто гості. Уся велика «академічна» родина. Свято проводиться уже понад 20 років.

Напередодні – на сімейних кухнях готується частування, яким будуть пригощати відвідувачів дійства.
Творча молодь школи, разом із педагогічним колективом розробляють сценарій. До програми традиційно входять багато красивих народних пісень, танцювальні композиції, театральні вистави. На подвір’ї розсипалися по ярмарочній площі торговці. «Купуйте калину, найкращу в світі калину! ».
«Кому яблука, спілі яблука?». «Купуйте наш часник, заготовлюйте взапас».

Особливим цей день є для першокласників: їх символічно приймають в шкільну сім'ю, шкільну родину! Вони отримують грамоти-підтвердження членства у великій козацькій родині.

А як обійтися на цьому святі без «Козацьких розваг», якщо козаки завжди славилися силою і спритністю? Але малюки поки ще мало що вміють, тому змагання оголошуються для їх тат і мам. Мами показують своє вміння куховарити, а тата беруть участь у козацьких розвагах і змаганнях.

Анна Матвєєва, директор школи, заслужений працівник освіти України, розповіла, що цього року учні «Академії дитячої творчості» разом із представниками козацтва реставрують величезну 120-кілограмову булаву, яку передадуть в краєзнавчий музей. Булава стане козацьким оберегом міста Миколаєва.

Школу прийшов привітати міський голова Юрій Гранатуров, який розповів, що в поточному році в школі буде обладнаний підйомник для дітей-інвалідів. Юрій Ісайович порадував присутніх новиною про те, що вже виділені кошти на реалізацію проекту «Містечко майстрів» , який буде побудований на території школи . Крім того, міська влада прийняла рішення передати приміщення на вулиці Маршала Василевського Миколаївському академічному муніципальному коледжу .

Сім'я за двадцять років в Академії дитячої творчості склалася немаленька, але дуже-дуже дружна. Тут - талановиті діти і педагоги талановиті. Як у будь-якій сім'ї, тут ділять на всіх порівну радості та біди.
А вже постаралися родина на славу. Чого тільки не було на яскравих , прикрашених квітами і виробами , прилавках. Від великої кількості домашньої випічки , десертів , солодощів, салатів розбігалися очі .

Святковий ярмарок в школі благодійний. Якщо в минулі роки кошти, виручені від продажу домашньої смакоти, направлялися на потреби воїнів АТО , у поточному році вирішили віддати їх онкогематологічному відділенню обласної дитячої лікарні .

Свято вийшло по-сімейному теплим , радісним і захоплюючим.

Переглядів: 896 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz