MENU
Головна » Новини » Свято Миколая у нашій школі
Свято Миколая у нашій школі

Кожен з нас вірить у диво. Навіть якщо ніколи не говорить про це, все одно чекає свою казку. Цього року, на свято Миколая всі наші учні мали можливість повірити!

Вже з самого ранку Святий Миколай зустрічав учнів, батьків та гостей школи під супровід різдвяних композицій у виконанні «Народного художнього колективу» оркестру духових інструментів «Ватра» (керівник С. О. Карандей). Школа була прикрашена за мотивами твору «Маленький принц» і в цьому році учні могли насолоджуватися чудовими фотозонами, пригадати відомі цитати та героїв оповідання.

Пізніше для учнів початкових класів звуками веселих мелодій почалася концертна программа за участю учнів 11- А класу. Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні школи були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай завітав до них на свято та вручив подарунки. Діти не розгубилися: вони продемонстрували Миколаю, що заслужили на подарунки: розповідали йому вірші, співали пісень. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Традиційно відбулася виставка «Ялинка без ялинки», де діти вкотре довели, що їх фантазія та креатив не мають меж.

А також до нас завітала військова частина А2062 (заступник командира батареї з морально-психологічного забезпечення, лейтенант Діордієва В.) та 79 десантно-штурмова бригада (заступник командира роти з морально-психологічного забезпечення, лейтенант Гончарова Н.). Учні підготували для них невеличкий концерт та подарували ялинки, зроблені власноруч. Солдати були дуже вражені талантами учнів школи та запросили до себе у гості. Так насичено, весело та яскраво відсвяткували ми цей день. Нехай же добрі чудеса у вашому житті не закінчуються ніколи!

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 153 | Рейтинг: 5.0/3

Хостинг від uCoz