MENU
Головна » Новини » «STEM – освіта Миколаєва 2019»
«STEM – освіта Миколаєва 2019»

 04 квітня 2019 року відбувся ІІ міський фестиваль «STEM – освіта Миколаєва 2019».

Учні МСШ «Академія дитячої творчості» під керівництвом вчителя біології Тарасенко Т. М. взяли активну участь у фестивалі.

STEM - фестиваль покликаний об’єднати та продемонструвати найбільш ефективні напрацювання закладів загальної середньої та позашкільної освіти в сфері STEM, сфокусувати напрацювання на тематиці, що веде до зміни життя та вдосконалення навколишнього світу.

Так, учні 9-х класів представили гостям фестивалю віртуальну екскурсію організмом людини, що викликало неаби який інтерес у відвідувачів.

Також було продемонстровано моделі плодів, які учні 6-х класів виготовляли з різних матеріалів. Створено моделі одноклітинних тварин та бактерій, щоб якомога більше пізнати мікроскопічний світ природи.

Створивши модель клітини ДНК, ми якомога глибше пізнали процеси життєдіяльності в живих організмах, як закодована інформація в ниших клітинах.

Хочемо відмітити учнів чиї роботи були представлені:
Едварс-Чінно О., Мозгова Л., Клімова М., Гавенко О., Ольшанська М., Богомолова М., Грушковська В., Соломічева М., Трубаєва А., Кухарська А., Міндьо А., Ярова А., Каніно А, Ісакова Т., Фірар О., Щепанюк В., Підгуренко І., Каратєєва А., Бандура К., Лежненко М., Перевєрзєва Д., Осіпова З., Ткаченко В. А учень 6-А кл. Піталов В. представив свою роботу в складі команди від Міської станції юних техніків.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 79 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz