MENU
Головна » Новини » «Spring Stem Fest» у м. Кропивницький
«Spring Stem Fest» у м. Кропивницький

19-20 квітня 2019 року в м. Кропивницькому проходив «Spring Stem Fest», у якому взяли участь наші вчителі Левченко О.Є. та Попова А.В. Марафон Stem-уроків розпочався із привітального слова директора Война Г.Г. Далі вчителі об’єдналися в групи та відвідали ряд Stem-уроків. Левченко О.Є відвідала бінарний Stem-урок англійської мови та історії на тему «Як людина підкорила повітря» у 8 класі та урок фізики «Атомна енергетика України» у 9 класі. Попова А.В. відвідала урок-конференцію у 2 класі на тему «Повітря» та урок природознавства у 5 класі «Повітря – суміш газів»

Під час уроків вчителі активно працювали з інтерактивною дошкою та інтеративом mozaBook, здійснювали віртуальну подорож за допомогою 3d окулярів, презентували власноруч виготовлені пристрої, запускали повітряних зміїв, зачитували реп та вірші, які самостійно створили діти.

Після Stem-уроків на гостей чекали Stem-челенджі та Stem-екшен на яких всі бажаючі мали змогу прийняти участь в майстер-класах по виготовленню орігамі, дихальній гімнастиці, аеробіці, а також познайомитися з моделюванням та роботою 3d принтера, бажаючі переглянули хімічні досліди та прийняли участь уStem-естафетах.

Закінчився «SpringStemFest» панельною дискусією «Stem: від традицій до інновацій», на якому модератори дискусії представили світовий досвід імплементації Stem-освіти. Розповіли про проведення уроку біології за межами класу, завдяки віртуальній екскурсії та спілкування за допомогою Skype-зв’язку з Джеймс Гудолл, відомим антропологом і приматологом. Познайомили з впровадженням Stem-освіти в початковій школі.

Категорія: Загальні новини | Переглядів: 28 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz