MENU
Головна » Новини » Співпраця школи та патрульної поліції
Співпраця школи та патрульної поліції

Давня і плідна співпраця МСШ «Академія дитячої творчості» та Нацполіції України завжди супроводжується новими виховними формами та методами, пізнавальними зустрічами та цікавими розповідями. Співробітники патрульної поліції вчать запобігати правопорушенням серед дітей, формувати безпечне навчальне середовище та поведінку в повсякденному житті, зокрема й на дорозі.

От і сьогодні, 10.11.2017, інспектори патрульної поліції також завітали до учнів 3-В та 9-А класів, з якими повторили правила дорожнього руху, дорожні знаки та сигнали світлофора. Повторювати правила дорожнього руху завжди корисно, отримувати нові знання з безпеки руху – не лише пізнавально, а й необхідно. Саме тому учні нашої школи вже давно зарекомендували себе як одні з найкращих інспекторів дорожнього руху і щороку беруть участь у конкурсі «ЮІР – за безпеку дорожнього руху». Закінчилася зустріч на шкільному подвір’ї, де школярі мали змогу оглянути автомобіль патрульної служби, уявити себе на місці працівника поліції.

Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні представникам патрульної поліції за співпрацю та високий професіоналізм та сподівається на подальші зустрічі.

Переглядів: 841 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz